Geri bildirim Etkinlik hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 17 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Şimdi bugün etkinlik problemlerden dolayı başladıktan sonra iptal edilip kaldırıldı. Kapıyı yapan oldu yapamayan oldu. Tekrar geldiğinde bugün kapıyı yapanlar etkinlik sıralamasında avantajlı duruma geçmiş olmuyormu? Geçtiğimiz etkinlikte de başlaması gereken saatten önce başlayarak bazı oyuncuların fazladan 1 kapı yapmasına neden olunmuştu.

Bu konuda bilgi alabilirmiyiz?

2. -gemi2012-

-gemi2012- User

aynen katılıyorum

3. zalim

zalim User

Tek o olsa yine iyi daha kaç gün önce birleştir bugu yüzünden milyonlarca seprom, rsb , gg enerji kastı daha da bug yapıldığını idda edenlerde mevcut yeni gelen etkinlik lazerindede yaptılarsa milyonlarca hadi bunlarla etkinlikte yarışa gir. Baştan kaybettin..!

4. şimdi bu kapı etkinliği ertelendi mi ? ertelendi ise nezamana ertelendi sırf etkinlik için bilgisayarın başında oyunun açılmasını bekliyorum

5. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Etkinlikteki puan ve sıralama sistemi önceki etkinliklerdeki gibi olmayacaktır. Oyun ekranında da belirtildiği gibi en iyi 5 skor puan sıralamasına katılacaktır. Bu sebeple fazla kapı yapılmış olması önceki etkinliklerdeki gibi fazla puan farkı yaratmayacaktır. Etkinlik sürecinde en iyi 5 skor baz alınacaktır. Bu sebeple bu avantajın kullanılmasının önüne geçilmiştir.

Tarihi belli olmayan bir zamana ertelenmiştir. Duyurusu forum üzerinden yapılacaktır.

İyi forumlar.

6. zalim

zalim User

Ertelendi deniyor öğleden beri yoğun şekilde lagtan hiç birşey yapılmıyordu oyundan çıktım, şimdi hiç bağlanmıyor.

7. Şu zamana ertelendi şu zaman açılacak diye bir şey söylenmedi , modların dediğine göre sorunlar çözülünce güncelleme duyurusu paylaşılacakmış , yani forumu takipte kal derim