Duyuru Etkinlik Kapısı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -_EFSANE_RİZELİ_- tarafından 15 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar ve adminler.

Önümüzdemki hafta hristiyanların bayramı cadılar günü müdür nedir etkinlik kapısı günlük olarak çıkacak.

Günlük yapılacakmış.

Ben 1 hafta full tabletten girecem oyuna özel sebeplerden pc ye giremeyeceğim.

Sorum şu bu kapı ne kadar zor kaç tane yaratık çıkmakta (tabletde gayet iyi oynuyorum fps değeri gayet iyi) birde ödülleri nedir ??

İlgilenen herkese teşekkür ederim :)

2. Merhaba ,

Test server'ındaki gibi aynen gelecek mi yoksa bir takım değişiklikler olacak mı şimdiden bilemiyoruz. Fakat konuyla ilgili kesin bilgiler geldiği zaman forumda duyurusu yapılır.

İyi forumlar.

3. darko_pro1

darko_pro1 User

Adminim testte kuiper test edildi ve etkinlik ile alakalı değil sadece aynı tarihte kuiperde gelebilir. En önemli ayırt edici özelik ise kuiper x-1 de etkinlik kapısı x-4de olacak.

Soruya gelince npcler hakkında daha bilgi yok galiba. Etkinlik gelince görecez.

4. Merhaba ,

Bakın her zaman bir şey kesinleşmeden net cevap vermek istemiyorum fakat bize en son iletilen Kuiper kapısının cadılar bayramında aktif olacağı şeklindeydi. Ayrıca zaman içinde değişiklikler olabileceğini de her zaman söylüyorum. Daha farklı bir kapı olacaksa zaten bilgisi gelir duyurusu yada bilgilendirmesi yapılır.

İyi forumlar.

5. hergün 1 kere yapma hakkı verıyolarsa cok fazla bi hediyesi olucanı sanmıyorum...

6. darko_pro1

darko_pro1 User

Farklı kapı kesinlikle olacak adminim bu etkinlik kapısı ve kuiper değil :)

7. Merhaba ,

Dediğim gibi daha zaman var ve tam olarak başlamadan bir takım değişiklikler olabilir.

Gerekli cevaplar verildiği için kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.