Geri bildirim Etkinlik Kapısına Giriş ve Lag Sorunu

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve ιяяєѕιѕтιвℓє[ωαя] tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Gerçekten şaka gibi bir olayla karşı karşıyayız. Oyuna etkinlik kapısı geliyor fakat girmek için 30 dakikadan uzun bir süre sürekli kapıya girmeyi deniyoruz. Kimisi geliyor tek seferde şansa giriyor kimisi ise vakit kaybından sonra bile girememiş oluyor. Madem bu şekilde bir sınırlama getirildi hiç yoktan sıralama şeklinde (İstila kapısı gibi) alınsaydı ya da oyun içindeki diğer galaksi kapılarından hariç tutulsaydı. Oyundaki lagdan dolayı böyle bir çalışmaya gidildi fakat kapıya girince hala lag sorunu ile karşı karşıya kalıyoruz(Sistem gereksinimleri ve internet hızımla ilgili bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum). Böyle galaksi kapısı şeklinde bir etkinlik getirilmeden önce merkez ekip tarafından etkinlik kapısına giriş sorununun çözülmesi gerekirdi. Bu galaksi kapılarına girilememe sorunundan herkes şikayetçi, merkez ekibe bu konunun daha hızlı bir şekilde çözülmesi gerektiğini raporlayabilir misiniz?

(Bu konu diğer galaksi kapılarında da geçerli olduğu için etkinlik geri bildirimi olarak açmadım.)

mirza011tuncay bunu beğendi.
  2. ebedi kapıya atlamaya çalıştım porttan atlamak için butona bastım sıkıştı ne kapıya atlıyor ne başka bişey yapıyor. supportada yazdım dönen olmadı. o tüm destekleri çekmiştim gemim şuan boşuna destek sürelerini tüketiyor bunun sorumlusu kim olacak Allah aşkına ya gerçekten tüm oyuncular oyunu bırakmak üzere yardımcı olun ya

3. lllecelll

lllecelll User

bu durumda kapıya atlamak akıl işi değil :rolleyes:

4. 250. dalga geldim yeniden bağlan geldi bağlanmadı çarpıdan kapadım açtım patlamışım şimdi ne diyim hangi kötü sözü söyliyim ben oyun hatasıyla patlıyoruz

Son düzenlenen: 9 Nisan 2020
    -CanliBilimiGLG- ve mirza011tuncay bunu beğendi.
  5. Kapı içinde sıkıştım kaldım. şimdi bide adminler diyor ki biz artık kapıdan portaldan çıkartmıyoruz. siz önce sorunu çözün de ondan sonra isterseniz bigpointin ceosu olun yine çıkartmayın ama önce şu oyunu düzeltin. gerçekten sıktı baya bizimkiler raporluyodur eminim de sadece raporluyolar sadece çözüm için uğraştıklarına inanmıyorum ben. uğraşılsa oyunda sürekli reset olur deneme amaçlı.

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Şikayetinizi raporlarıma ekliyorum ve gerekli işlemlerimi yapıyorum. Geri bildiriminiz için Teşekkür ederim başka bir sorunuz yoksa konunuzun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi Forumlar.

7. KeNBLoCK

KeNBLoCK User

oyunu düzeltene kadar herkes oyunu bıraktı bi kaç kişi vardı geri dönmüyorlar oyun yüzünde oldu

8. Oyun hatası diye bir şey yoktur. DO genel prensibi...

9. Oyun şuan itibariyle bozuldu.

Oyun yine can çekişiyor.

Allah rızası için şu oyuna reset atınnnnn.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Nisan 2020
  10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Oyunda genel bir sorun bulunmaktadır. Bu konu ile alakalı forum ekibi olarak bir şey yapamıyoruz, reset işlemi genel merkez tarafından yapılmaktadır. Sormak istediğiniz başka bir sorunuz yoksa konunuzun kitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

11. Look4tme

Look4tme User

bu soru değil yalnız yapılması gereken olan şey

12. Kapı anahtarları oyundan çıkıp girince kayboluyor.Etkinlik hedefleri sıfırlanmış ve hedefler görünmüyor.

13. bır sey demıcem artık oynanmayan oyun yapmıslar tebrıkler dark orbıt turkıye basarılarınızn devamını dılerız

14. Oyun bozuldu yaw her zamanki gibi

15. çok kasıyor du, npc kesilmiyordu, kapıdan atlamıyordu, ve f5 yaptım artık oyuna girilmiyor :cool: ne biçim oyun valla billaha bıktık ama o kadar emek verdik para gharcadık diye yine giriyoruz. nalet olsun yeni başlamış olsam 1 dk durmam tarayıcıyı sıfırlayıp darkorbitin adını anmazdım :( ama mecburen yani mecccburen giriyoruz.

mirza011tuncay, Ted-Bundy ve yunus431414 bunu beğendi.
  16. kapının ortasında dondu ve patladım onu geçtim şu an girilmiyor

mirza011tuncay ve yunus431414 bunu beğendi.
  17. bizi temsılen sız deseniz sorunu bulan bız bildiren biz isek siz neden varsınız türk serverlerını temsıl etmek için degıl mı

18. lago_rosso

lago_rosso User

giriş yapılmıyor yine yavv.

19. O kadar oyun var bir tek darkorbit berbat rezalet kötü.

Ama belliydi 1-2 gündür hafifden yine kasma donma vardı bu geleceğin kötü habercisiydi ki bugün yine darkorbit sınavda kaldı.

Sıkıldım artık şu oyun yöneticilerin halen kötü yazılımcıları çalıştırmasından.

20. Oyunu düzeltmeden etkinlik getirmeyin diyoruz getiriyorsunuz,etkinliğe giriyoruz 250. dalgaya geliyoruz hop oyun gidiyor patlıyoruz onca emek boşa gidiyor hiçbir şekilde telafisi yapılmıyor ve en başa dönüyoruz.Oyun iyice bozuldu.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.