Geri bildirim Etkinlik Kapısına Giriş ve Lag Sorunu

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve ιяяєѕιѕтιвℓє[ωαя] tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sayın adminlerim iyi görevler diliyorum. Bazılarımız bu oyunu uzun zamandır oynuyor ve para yatırıyor ancak bunların neticesinde aldığımız sonuç kesinlikle istediğimiz seviyede değil. Bunun nedenini az çok tahmin edebilir herkes. Sunucu birleştirmesi... Oyun çok yoğun bir hâl almaya ve laglar-donmalar olmaya başladı. Sizin Alman ekibiyle iletişime geçmekten başka yapacak bir şeyiniz olmadığını biliyorum ancak darkorbitin en parlak sunucuları olan Türkiye sunucularına da bu yapılmaz. Oyun kaç gündür aynı durumda ve biz bu durumdan çok rahatsızız. Emeklerimizin boşa gittiğine inanıyorum şahsen. Tekrardan iyi görevler dilerim.

2. Kapıda iken her zamanki gibi lağ oldu ve 45dk boyunca gitmesini bekledim bütün malzememi kullandım fakat boşa kullandığımı anlayınca patladım .Yani sorun düzelmediği için hakkım yenildi o ana kadar hiçbir sıkıntı yoktu ve sadece bende de değil bütün server bundan şikayetçidir ve hakkımın yenildiğini düşünüyorum.Bunun için benim gibi mağdur kişilerin hakkının yinelenmesini istiyorum. Ben emek göstererek kapıda sıralama için oynuyorum fakat şansımı kendim değil sizler elimden alıyorsunuz .Gereğinin en yakın sürede yapılmasını arz ederim .

3. Evet eminim ki elinizden gelen herşeyi yapıyorsunuz efenim. Merkez ekip canımızı iyice sıkmaya başladı. Umarım daha fazla geç olmadan düzelir bu lag olayları ya.

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz daha önceden açılmış olan konu ile birleştirilmiştir. Oyun ile ilgili genel bir sorun bulunmaktadır. Durum ekiplere raporlanmıştır ve DO Türkiye Ekibi olarak sorunun kesin çözümü adına elimizden gelen her şeyi gerçekleştirmekteyiz. Kapıdaki sorununuz hakkında support ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İyi forumlar.

5. edii__bese

edii__bese User

Yeni kapının adı ''Eternal Lag'' olsun.

KeNBLoCK ve memat155 bunu beğendi.
  6. memat155

memat155 User

Şu karantina günlerinde beni güldürdün be kardeşim. Allah da seni güldürsün :D;)

7. Admin oyunda donmalar basladı gene sızden ricam gecip oyuna reset atarmısınız az ederım...

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuzu daha önce açılmıl olan bir konu ile birleştirmiş bulunuyorum. Forum yetkililerinin oyun içerisine herhangi bir müdahale yetkisi yoktur.

İyi forumlar.

9. KeNBLoCK

KeNBLoCK User

aynen öyle lag

10. KeNBLoCK

KeNBLoCK User

maden kimsede yetkin yok sizde nasıl adminsiniz onu anlamadım bize anlatırmısın ???

11. bu lag sorunu nasıl çözülecek, bu kapıda donmaktan bıktık

12. ℓαηeт

ℓαηeт User

arkadas her hafta guclendirici aliyoruz para veriyoruz ne dir bu Boyle

etglik yapiyorsunuz oyuna giremiyoruz

once porgamcilari temizleyin sonra etglik yapin oyun kaldirmiyor isde daha neyi zorluyorsunuz anlamiyorum simdi almanyada 4 gun her kapali 4 gun gemiler kapidami kalacak ?

paramizla rezil oluyoruz bu nedir ya

13. #yönetim istifa

14. tryhardD

tryhardD User

etkinliği kaldırın ve sorun çözülene kadar ne etkinlik getirin ne de foruma veya sosyal medyaya yazı yazmayın da işi ciddiye aldığınızı anlayalım ...

15. [darkness]

[darkness] User

Bu oyunda bir COMA veya G-Admin yok mu hiç mi değeri yok bu TR oyuncularının yazık... Ben utandım parasını aldığınız bu kadar adam için emekler çöp oldu. Para yatıran arkadaşlar iade/uzatma istesin hakkınızı fırsatçılara gasp ettirmeyin. Allah sabır versin hepimize ...

16. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuzu daha önceden açılmış bir konu ile birleştirmiş bulunuyorum. Etkinlikleri biz getirmiyoruz bunu hatırlatayım, bu genel talep hakkında merkeze bir talebimiz olmuştu; "oyuncular etkinlik istemiyor lag sorununun çözülmesini istiyor" diye. Oyuna yaptığınız harcamadan herhangi bir katkı almıyoruz bunu da hatırlatmak isterim. DO Türkiye ekibinin elinden geleni yaptığından emin olun umuyoruz ki en yakın sürede bu sorunlar çözülecektir.

İyi forumlar

17. pardon moderatörlerim çok özür dileyerek başlamak istiyorum afedersiniz ama kızmassanız oyunda ki tek sıkıntı bende mi var oyuna giremiyorum girsem bile birleştir vb şeyler gözükmüyor ve daha nice sorunlar var kızmassanız cevaplar mısınız teşekkür ediyorum, umarım üslup uyarısı vermessiniz!

he bi de ayrıyeten oyun x4 uridium koymuş dalga geçer gibi millet oyuna giremiyor bide %400 koymuşlar gerçekten hayret edici bi durum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Nisan 2020
  18. yok kardeşim bizdede aynı bunlar da ırsey yapacak gıbı gozkmyor bir saga bır sola tıklıyorum 5 dakıkada bır pet atıyorum yaratıga tıklanmıyor ılgılenen yok baksana cette eskıden admın cm olurdu sorunları hemen ıletırdıler sımdı onlarda yok

19. Valla sizede iyi forumlar.^#yönetim istifa Size tr5 chatine bakmanızı önemle ve arz ve talep derecesinde rica ediyorum artık bıktık çünkü.

20. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuzu daha önceden açılmış olan bir konu ile birleştirmiş bulunuyorum. Forumda flood yapmak yasaktır lütfen dikkat ediniz. Oyuna gelen etkinlik ve satın alım paketlerini biz eklememekteyiz. Oyunda genel bir sorun bulunmaktadır, oyun sorunu genel merkeze rapor edilmiş olup sorunun çözülmesini beklemekteyiz. DO Türkiye ekibimiz bu konu hakkınca ellerinden geleni yapmaktadır. Umuyoruz ki sorun en kısa sürede çözülür.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.