Geri bildirim Etkinlik Kapısına Giriş ve Lag Sorunu

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve ιяяєѕιѕтιвℓє[ωαя] tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Welbeck

Welbeck User

Modum sizde yoruldunuz biliyoruz da bu konu zaten forumda karışıklık olmasın diye açılmış bir konu ve diğer konular buraya taşınıyor kilitlerseniz ne olur siz düşünün :)

2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Ben konular birleştirilmeden öncesi için söylemiştim :) Bu şekilde tek başlık altında devam ediyor olması daha faydalı olur herkes için.

İyi forumlar.

3. merkezden haber yokmu komserım

_Zeronix_ ve Welbeck bunu beğendi.
  4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Ana merkeze sorunlar bildirilmiştir ve biz de beklemekteyiz. Geri dönüş yapıldığı zaman sizlere duyuracağımızdan emin olabilirsiniz.

İyi forumlar.

Welbeck bunu beğendi.
  5. Welbeck

Welbeck User

Şu merkez ekibin bi mailini versenize birde biz konuşalım.

_Zeronix_ bunu beğendi.
  6. oyuna reset gelmesi lazım suanda TR 1-5 sunucusu çökmüş durumda kimse ilgilenmiyor

oyuna yatırdığımız paralar neyere gidiyor acaba çok merak etmeye başladım

7. darkorbitin ıstanbulda falan ofısı varmı ya turkıyeye geldıgımde bı uğrayayım boyle bırsey olamaz yuzlerıne karsı konusmak daha ıyı olur buradan bızı takmıyorlar

8. rose

rose User

tr6 da girmiyor bende benim bilgisayarda sorun var sanıyordum

9. reset gelse geceye kadar rahat oynarız gece yine aynısı olur.. sabahki reseti bekleriz bu seferde.. darkorbt resetten resete oynanabilen bir oyun gibi imaj çiziyor bu Tr swleri..

10. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle başlığınızı forum kurallarına göre düzenledim ve aynı içerikte başka bir başlık olduğu için konunuzu birleştiriyorum. Birleştirdiğim yerden devam edebilirsiniz.

İyi forumlar.

11. ℓαηeт

ℓαηeт User

oyun pert :DDD 4 saatir .DDD

tbr ler merkez

12. Ben de giriş yapamıyorum geliştirme indirimini kaçırırsam çok üzülürüm açıkcası.

13. Harmfulll

Harmfulll User

hayır yok bi mağduriyet yaşamıştım ve savcılık almanyaya ulaşmak zorunda kalmıştı.. yani burada resmi olarak bir muhatabınız bulunmuyor.

14. eğlenmeye girdiğim oyunda psikolojim bozuluyor :(((

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  15. 1 den fazla res atin bari günde bu gidişle etkinlik hedeflerini bile bitiremiycem

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  16. teşekür ederim ancak bunların bize yetmediğimin farkında olmalısınız artık bişey yapsanız bi reset falan atmayı deneseniz 10 dakika sonra geliştirme indirimi var ve birleştir açılmıyor bile

17. b
    baksana admın bıle dalga gecermıs gıbı yazmıs bız daha bosuna oynuyoruz bu oyuna muhabbete buradan devam edersınız dıye yazmıssanı sohbet odalarındayız darkorbit genel sohbet odalarına hos geldınız ...

18. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Bizim oyuna herhangi bir şekilde müdahale etmemiz mümkün değildir. Biz de sizler gibi sorunun çözülmesini beklemekteyiz.
    Merhaba,

Biz forum moderatörleri olarak bu platformda sizin sorunlarınızı iletmek ve forumun düzenini sağlamakla sorumluyuz. Mesajımda bir dalga geçme değil aksine konu bütünlüğü sağlanıp herkesin aynı başlık altında şikayetlerini toplamasıdır. Lütfen sizlere yardımcı olmak için yaptığımız düzenlemeleri farklı yorumlamayınız.

İyi forumlar.

19. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Sizlere daha iyi yardımcı olabilmek için konunuzu daha önceden açılmış olan konu ile birleştirmiş bulunuyorum. Oyunda genel bir sıkıntı bulunmaktadır. Merkez ekibe sorun rapor edilmiştir. En kısa sürede sorunun çözülceğini umuyoruz.

İyi forumlar.

20. the_flood

the_flood User

bu reset sonrası giriş saati belli mi sn mod.lar ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.