Geri bildirim Etkinlik Kapısına Giriş ve Lag Sorunu

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve ιяяєѕιѕтιвℓє[ωαя] tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Sunuculara reset gelmiştir. Oyuna giriş yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

2. selam oyuna gırıyor fakat baglanamıyor baglanıyor dıyor ama oyuna baglanamıyor lutfen yardımcı olun

3. Sampson

Sampson User

Etkinlik kapısına basınca merkeze geri atıyor anahtarlar gitti nasıl giricez bu kapıya anahtarların tesellisi var mı

4. meteor72

meteor72 User

bayte görevi için toplanmıyor buna bir çozum lutfen....

5. Welbeck

Welbeck User

Bir rahatlık sezdim sonunda merkez ekip bizi kurtardı diye düşünmeyin daha yarın var :)

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Anahtarınız bir sonraki atlamada etkinleşecektir, boşa giden anahtarınız yok bundan emin olabilirsiniz. Oyundan daha iyi verim alabilmek için gelen güncelleme ile galaksi Kapıları içerisinde olan oyuncu sayısına sınırlama getirilmiştir. Bu konuda bilgi almak için Buradan bakabilirsiniz.

Bu sorunun farkındayız, sorun rapor edildi.

İyi forumlar.

7. yahu 200 . dalgaya nasıl vardınız bu lag ile , gemim full 40. dalgaya zor vardım orda da patladım

8. Welbeck

Welbeck User

Hocam alışıyorsun laga 7 sn de bir 3 saniye oynayabiliyorsun :) o aralar zamanla refleks oluyor

9. MyMaster

MyMaster User

aga ben bu eternal gateye giriyorum fakat o değişik yaratıklardan hiç byte kalıntısı düşmüyor anlamadım ben bu oyunu ki bi sayborg bişiysi geldi anlamadım ne oldugunu yardım edecek var mı

10. Welbeck

Welbeck User

Kapıda 2 hakkınız var. O haklar bittikten sonra kaçıncı dalgadaysanız ona göre byte kalıntısı düşüyor. örneğin 40. dalgada 2 hakkınızı bitirdiniz ona göre ödül veriyor 100 üzerinde bitirdiniz ona göre veriyor. Etkinlik detaylarından ne verdiğini görebilirsin.

11. *** versin yapacağınız oyunun ben....... lag yüzünden 312 de patladım yeniden bağlan geliyor sürekli ya ben hakkımın telafi edilmesini istiyorum !

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Nisan 2020
  12. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle uslubunuz ile alakalı gerekli cezai işlem uygulanmıştır. Etkinliklerin yönetimi Merkez Ekipte olduğundan her hangi bir şekilde telafi olabileceğini sanmıyorum.

İyi forumlar.

13. Welbeck

Welbeck User

Ben etkinlikteki 3k byte satılan emaayı alamıyorum. Önceki etkinlikte aldıysak burada alamıyor muyuz hata mı var ?

14. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Evet şu anda sıkıntının farkındayız. Gerekli bilgilendirmeler merkez ekibe yapıldı.

İyi Forumlar.

15. hardrada

hardrada User

bari sıraya soksalarda sırada bekleyeni alsalar 50 kez denedim giremedim adam tek seferde girdi haksızlık. ve oyundaki lag kasma donma bug gibi sorunlardan dolayı kaç sefer patladım hakkımızda geri verilmiyor

16. DEADLYONLY

DEADLYONLY User

normal uridyumla açtığın kapılara bile istediğin gibi giremiyorsun iyice saçmaladılar serverin altyapısını ya tam yapsın yada ayırsın serveleri yeter be !!!

17. CLASSİCC1

CLASSİCC1 User

Bugün keşke edebi kapıya girmeseydim. Sıralamaya oynarken 322.bölümde yeniden bağlan geldi patladım kapı gitti. 15 dk. dan beri oyuna giremedim. Saturn goliatların olduğu basit bir bölümde patlamak kötü oldu. Hem sıralama hemde gelecek uriler uçtu.

18. CLASSİCC

CLASSİCC User

Tam 55 dakika sonra yeniden bağlanabildim. Kapı gitmiş ancak yeni gördüm. Bunların telafisi olmalı sayın adminlerimize duyurulur.

19. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

saturn phoenix lerde ölmek daha kötü

20. selamünaleyküm adminlerim son 3-4 gündür oyunda müthiş lag var hafta sonu yoğunluktan dedik bu gün de aynı sorunlar devam ediyor. donmalar portalda askıda kalma vb bu sorunlar ve zaman bitecek

yilmaz781 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.