Geri bildirim Etkinlik Kapısına Giriş ve Lag Sorunu

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve ιяяєѕιѕтιвℓє[ωαя] tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. en son mıllet cimere sıkayet edce kı hakkı var zaman emek para yatırıyor bır sırket ve sunulam onlıne hızmet verıyor fakat haflardır devam eden derın sıkıtılar ve mağdurıyetler var sorun bır olur ıkın gun olur hadı uc gun olsun

mirza011tuncay bunu beğendi.
  2. KeNBLoCK

KeNBLoCK User

vallah oyunu tamda bozuldu ne zaman girersem ne roket atıyor nede 5li atıyor bunedir adminim siz ne iş yapıyorsun tazminat para maaş alıyorsun bu oyunu düzeltmiyorsun nasıl bi darkorbittir anlamadım gerçekten

mirza011tuncay ve yunus431414 bunu beğendi.
  3. Exselans*

Exselans* User

bağlantı kuruluyor bölümünde kaldı başka browserlerde de aynı hangarda gemi değiştirdim sorun aynı yardım edebilir misiniz

4. siz dark orbit oyununda mı admınsinız yada yenı suan basladınız yada artık dark orbıtın yenı halı bu alısın normal oyun calısırsa mı anormallık var demek ıstıyorsunuz...

mirza011tuncay bunu beğendi.
  5. şahin1

şahin1 User

oyun gitti yine baaa:))

6. Oyun değil tr serverleri patlıyor sürekli gençler. Ge serverlerine geçin kafanız rahat etsin. Paranız da boşa gitmemiş olur emeğiniz de.

7. memat155

memat155 User

Daha neler neler oluyor da işte bekliyoruz. Umut fakirin ekmeği...

8. hhahahahaah bence 5 erli patatesler bile fazla 4 erli patates yerleştirilmiştir hahahahaha :D
    çok güldüm ya oyun hiç şaşırtmıyo ne yazık ki etkinliğe edit yada düzenleme gelmedikçe yapmayı dahi düşünmüyorum sadece ilk 35 dalga yapıp 500 er byte al ve npc modülü al tek hedefim bu :)

9. yıılların emegını verenler nasıl gececek gardas dun mu basladık sanki

10. insanların paraları, emekleri ve her şeyden önemlisi zamanları hiçe sayılıyor. İnsanlar bu oyuna binlerce saatini harcıyor. Forum yöneticilerinin yetkilerinin farkındayım bu konuda yapabileceğiniz bir şey olmadığını da biliyorum. Ancak merkezin kesinlikle bu konuyla ilgilenmesi gerekiyor artık salak yerine konmak istemiyoruz sadece düzgün bir biçimde oyun oynamak istiyoruz.

yunus431414 bunu beğendi.
  11. Welbeck

Welbeck User

Hocam atlama cpu ile başka haritaya atla çözülüyor genelde

12. ne yazikki başka çareleri yok. Yönetim tr serverini takmıyor. Çoktan bazı oyuncular geçti bile.

13. şahsen yıllarımı verdıgım hesabımı bırakacaksam oyunu bırakırım cok net mahkemeyede verırım

14. Hemen hemen herkes bu sorundan şikayetçi ve raporlarınıza eklemişsiniz galiba bu yüzden konu kilitlenebilir ya da diğer oyuncuların da geri bildirim yapması için açık bırakabilirsiniz. İyi akşamlar dilerim.

15. botları banlayın sorun bu onlar ortadan kalkarsa oyun düzelirrrr

16. Xeynas

Xeynas User

oyuna bağlanamıyorum

17. bende öyle

18. Oyun teknik ekibi , destek ekibi veya artık kim yetkililiyse beceriksizlikleriyle şov yapıyorlar

19. yok mu şu oyunda sunucu değiştirme basıp gidelim şu saçma sunucudan

20. kapıdayken yeniden bağlan geldi bağlan dedim bağlanmadı f5 attım patlamışım oyun hatası yüzünden hakkım gitti kapının hakkı sonsuz yapılmalı yoksa bizim hakkımız yenilmiş oluyor zamanımızı harcıyoruz oyun sorunundan patlıyoruz sıralamaya oynuyoruz kabul edilir bi durum değil yetkililere iletin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.