Geri bildirim Etkinlik Kapısına Giriş ve Lag Sorunu

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve ιяяєѕιѕтιвℓє[ωαя] tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. haha alemsiniz :D bu türkü nerden geldi aklınıza :D

2. En kötüsü kapıda lagdan ötürü patlamak.
    Çok can sıkıcı bi durum sahiden hele 200 lerdeyseniz :(.

3. Se7en

Se7en User

189 ben kaldım tp şp boş gidiyor bakan yetkılı yok

4. Ne yapalım gülü seven dikenine katlanır darkorbit de boyle bir oyun :)

5. Byte hedefi var, ve hergün yapılması geriyor etkinlik kısa sürüyor zaten dün çıktı ama iki gündür bir şey yapamadık bunu göze alarak süresini inş uzatırlar.

6. Yahu arkadaşlar neyi boykot ediyorsunuz. Eğer gerçekten amacınız boykotsa A dan Z ye bütün alımlarınızı durdurun. Adamlara 1 krş. bile gelir elde ettirmeyin. Hiçbir reklama kesinlikle basmayın. Hiçbir yönlendirilen sayfaya girmeyin. Darkorbit yönetimince hazırlanmış hiçbir sayfaya ya da facebook vb. sayfalara giriş yapıp reklam geliri elde ettirmeyin. Eğer boykot diyorsanız boykot böyle olur.

Reset dahi atmıyorlar. Türk serverları yıllardır aynı durumda. Özellikle yapıldığını düşündürecek sebepler ise çok fazla. Aynı altyapı ve yazılıma sahip bir oyunda çoğu server düzgün çalışırken bu server çalışmıyorsa tek sorun vardır oda server. Beş para etmez bir server üzerinden. bizleri bulduğunuzla yetinin hesabına alıp diğer taraftan yolunmuş kaz gibi gören bir Darkorbit yönetimi oldukça sorun düzelemez.

Boykot edecekseniz öncelikle Türkiye gelirlerinin tamamını kesmek zorundasınız. Ya akılları başlarına gelip server alacaklar ya da oyunu kapatacaklar.

7. şahin1

şahin1 User

iyice saçmalandı oyun baya kasıyor artık .(shock):cool:

Se7en bunu beğendi.
  8. AAAAAAA31

AAAAAAA31 User

of ya bu ne kardeşim çile çekiyoz resmen indirip çekip geliştirme yapcaktım birleştir pert :(

9. 3 gün %50 şeref aldım 2 ay indirim aldım 1 ay vip aldım ama 1 aydır hepsi boşa gidiyor. ve bunları ben biter bitmez yeniliyorum gemide fix oluyor 1 aydır hafta sonu oyun leş etkinlik geliyor oyun her dakika leş sizin yazılımcılarınız ne iş yapar merak ediyorum bigpoint. resmen maaşınız bizden çıkıyor ama yan gelip yatıyorsunuz hiç bir oyun bukadar rezalet olamaz olmamalı yapamıyorsanız serverleri kapatırsınız oyun kalkar olur biter ama siz bunuda yapmıyorsunuz ısrarla sürdürmeye devam ediyorsunuz ben size bir para yatırıyorum bir amaç için siz o parayı alıyorsunuz ama bana vermeniz gereken ürün ortada yok ve büyük bir yüzsüzlükle dükkanı açık tutmaya devam ediyosunuz hayranım size.

-İDALI- ve ASLAN_DARBESİ bunu beğendi.
  10. Aaa artık alışmanız lazım :)
    Bu arada bi ebedi kapiya girip birlestiri denesenize bende olmustu belki sizde de olur

11. SET™

SET™ User

destekler bende de gidiyor telafisi olmalı.

12. By_LED

By_LED User

oyuna girilmıyor bile.

13. Orası belli olmaz :)
    Zaten şu an kapıdan gelen byte goreve saymiyor teknik bir hata var ama duzeltecekler

14. ne telafisi verirler yine bir hafta gg indirimi olur biter çok bile tabi onuda lagdan girip yapabilirsen 1.30 saattir oyuna girmeye çalışıyorum.

SET™ bunu beğendi.
  15. By_LED

By_LED User

Test sunucusundaki durumdan belliydi böyle sorunlu bir etkinlik olacağı.

16. Desteklerle alakalı bir telafi düşünülüyordu.

17. welcome Darkorbit TR server hafta sonu şaşırdık mı hayır o kadar verdiğimiz emeğe paraya neyse :)

18. Se7en

Se7en User

karadenizliyim :))))

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  19. telafi istiyoruz yoksa iş mahkemeleri yolu açok...

.SOLOTÜRK. bunu beğendi.
  20. KTUVAN

KTUVAN User

Teknik ekip çalışıyor .Pazartesi sabah resetle düzelecek :((( Yapılacak olan bu her hafta olduğu gibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.