Geri bildirim Etkinlik Kapısına Giriş ve Lag Sorunu

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve ιяяєѕιѕтιвℓє[ωαя] tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Şuanda oyunda teknik bir sorun bulunmaktadır, umuyoruz ki en kısa sürede çözülecektir. Oyun içerisinde bağlantı sorunu yaşadığınızda Burada belirtildiği gibi HAR dosyası alarak bizlere iletebilirsiniz, bu sayede raporlara daha fazla somut delil ekleyebiliriz sorunla ilgili.

İyi forumlar.

2. XsmaX

XsmaX User

aynen ya adam akıllı 1 gün bile giremiyoruz

3. XsmaX

XsmaX User

sorunun sebebi ne bulamadınızmı

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Sorunun sebebini bulmak ve araştırmak merkez ekibin yaptığı bir işlemdir, bizim buradaki görevimiz oyundaki teknik sorunları ve sıkıntıları rapor edip haber beklemektir.

İyi forumlar.

5. the_flood

the_flood User

arkadaşlar yormayın kendinizi reset attılar da ne değişiyor 3-5 saat sonra yine aynı olacak.:cool:
    siz burada 1 yılda çene patlatsanız adamlar ne raporluyorsa artık ona bakıyorlar bi tek.artık ona da bakıyorlarsa tabi:cool:

.SOLOTÜRK. bunu beğendi.
  6. the_flood

the_flood User

çok umutlanma burası DarkOrbit ;)

7. the_flood

the_flood User

yazarken bile kriz geçirdiğin belli dostum. ;)

8. ÐerÐo

ÐerÐo User

genel bakım olduda ne deişti demi mantıklı düzelecegini sanmıyorum tr serverleri oyunun sonu gibi bişey oluyor milet oyundan sogur oyunu bırakır onlara dava açılmasın diye yavaş yavaş mileti sogutuyor :D

9. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereğince flood yapmak yasaktır, lütfen flood yapmayınız. Oyunda genel bir sorun yaşanmaktadır. Sorun merkez ekibe iletilmiştir. Bu sorunun çözülmesi için bize yardımcı olmak istiyorsanız lütfen burada belirtildiği gibi HAR dosyası alarak bizlere iletebilirsiniz.

İyi forumlar.

10. hkmdr

hkmdr User

180. dalgadayım son hakkım ve yaratıklar en sağda ben en soldayım lagdan birşey yapılmıyor birleştir sekmesi açılmıyor böyle iş olurmu bir hal çaresi yokmu allah için ya yazıktır günahtır bu kadar insan emek veriyor şimdi bir admin çıkıp bende sorunsuz çalışıyor der yetkiniz olmayabilir peki ona okeyim ama bu yetkili kişiler sizin ve bizim tavisye ettiğimiz onca şeyi dinlemiyor mu ona anlam veremiyorum son 1 aydır oyundan iyice soğudum gerçekten ne yapıcam onuda bilmiyorum ki tek bende değil çoğu kişinin benimle aynı fikirde olduğuna eminim

11. the_flood

the_flood User

Darkorbit bence aralık 2020 den sonra ne yapacağını daha netleştiremedi.yeni alt taban vs. diyorlar ya bence ortada daha hiçbir şey yok.çok değil 8 ayları kaldı.

12. LOW51

LOW51 User

Oyun girmiyor. Girse bile Birleştir, etkinlik penceresi, Hedefler vb. zaten ekrana gelmiyor. Yaratıklar her 5-6 sn de bir 3 sn donuyor.
    Yani oyun muhteşem. Durun hemen oyunun en mükemmel ve hiç sekmeden çalışan ödeme kısmına gireyim de bir yıllık vip, birer aylık çift kat ve indirim falan çekeyim. Hatta Şeref ve tecrübe ikilisi falan çıkmış. Bir kaç aylık toptan da onlardan alayım.

Ulan çalışmayan oyunda hala ödeme sayfasını işevsel tutup satışa devam ediyorsunuz ya.
    Başkasını bilemem ama şu an yönetimin karşında olup suratına tükürmeyi gerçekten çok isterdim

hkmdr ve .SOLOTÜRK. bunu beğendi.
  13. ÐerÐo

ÐerÐo User

flot yapmıyorum sayın adminim o kadar milet diyor yetkililer görmüyormu yani sizlere lafımız yok elinizde bişey gelmiyor o yetkililer buna dur demeleri lazım çözüm bulmaları lazım onlar bizi düşünmese bizde onları düşünmeyiz

hkmdr, the_flood ve .SOLOTÜRK. bunu beğendi.
  14. the_flood

the_flood User

aramızda onları düşünen o kadar çok arkadaş var ki oyuna halen maddi bakan.önce o kafaların değişmesi lazım.he ondan sonra belki birşeyler değişir.

15. lllecelll

lllecelll User

nasıl giriş yapacam ya :(

16. Yetmedi be gına geldi artık vallaha billaha gına geldi. Hareket edemiyorum 3 defa 140. bölüme geldim 3nde de lag yüzünden patladım şaka yapıyorlar gibi arkadan gülme sesleri gelsin diye bekliyorum resmen ya . Vallaha çok olmaya başladı. Şu merkez ekibin bana bi telefonunu verin ben bi alamancamı konuşturayım :D :D Türkiye ekibine lafım yok onlar üstüne alınmasın, sitemim merkez ekibe.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  17. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Oyunda genel bir teknik sorun bulunmaktadır. Durum ekiplere raporlanmıştır ve DO Türkiye Ekibi olarak sorunun kesin çözümü adına elimizden gelen her şeyi gerçekleştirmekteyiz.

İyi forumlar.

hkmdr ve TheDynasty bunu beğendi.
  18. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuzu daha önceden açılmış olan konuyla birleştirmiş bulunuyorum. Oyunda genel bir teknik sorun bulunmaktadır. Durum ekiplere raporlanmıştır ve DO Türkiye Ekibi olarak sorunun kesin çözümü adına elimizden gelen her şeyi gerçekleştirmekteyiz. Umuyoruz ki sorun en kısa sürede çözülür.

İyi forumlar.

19. oyuna gıremıyom luft edersenız acarmısınız

20. Kapıda iken her zamanki gibi lağ oldu ve 45dk boyunca gitmesini bekledim bütün malzememi kullandım fakat boşa kullandığımı anlayınca patladım .Yani sorun düzelmediği için hakkım yenildi o ana kadar hiçbir sıkıntı yoktu ve sadece bende de değil bütün server bundan şikayetçidir ve hakkımın yenildiğini düşünüyorum.Bunun için benim gibi mağdur kişilerin hakkının yinelenmesini istiyorum. Ben emek göstererek kapıda sıralama için oynuyorum fakat şansımı kendim değil sizler elimden alıyorsunuz .Gereğinin en yakın sürede yapılmasını arz ederim .

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.