etkinlik kapısında kalan account

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve xaelda tarafından 18 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. xaelda

xaelda User

iyi çalışmalar ve iyi oyunlar dilerim
    oyun içerisinde etkinlik kapısında mahsur kalan oyun account ları ile ilgili sönüş ve idameleri ile ilgili ne zaman bir netice alınabilir. sizden bilgi alabilirmiyim.

2. Şuan öyle bir sorun yok geminiz hala Etkinlik Kapısındamı ?

3. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Durumla ilgili Support Ekibi ile iletişime geçiniz. Size gerekli yardımı gerçekleştireceklerdir.

Sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Doctor*Soldier, RelaxAta ve Ataaa bunu beğendi.
  4. xaelda

xaelda User

ilginize teşekkür ederim sayın modum support a gerekli bildirimi yaklaşık 2 saat evvel yaptım fakat account umu kontrol ettiğimde henüz etkinlik haritasına (stuck) yani mahsur kaldığımı tekrar gördüm bu sebeple sizleri bilgilendirmek ve kendime yardımcı olmaya çalışıyorum iyi çalışmalar dilerim

5. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Yaşanan problemin oldukça fazla oyuncuda olması sebebiyle Support Ekibi'ne de yüzlerce bilet atılmış. Her bir biletle sırasıyla ilgileniyorlar, sizinkine sıra gelince de yardımcı olacaklardır aynı şekilde :)

İyi forumlar.

6. xaelda

xaelda User

sorumlu çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim sorun çözülmüştür.

7. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Sorununuzun çözülmüş olmasına sevindim. Konunuzu kilitliyorum bu nedenle.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.