Etkinlik kutusunun kayboması

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve уuηuѕнαη tarafından 18 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bugün 2 defa yaratık patlamadan biraz önce ben patladım. Hemen tamir oldum ama galiba ben tamir olamadan yaratık patladı. Patladığı çevreyi dolaşıp aradım ama kutu bulamadım seyir defterinde yaratığı imha ettiğim yazıyor ve tp şp eklenmiş gözüküyor. Bu gibi durumlarda kutu düşmüyor mu yoksa bir hatamı mevcut ?

2. Aynı durum bana da oldu 2 defa.İlkinde patlamasına yakın düşmanla savaştığım için yok oldu ben patlamamama rağmen, 2. sefer patladığım için yok oldu yine savaşırken.

3. oben

oben User

patlamaya gerek yok f5 atsanız dahi kayboluyor normalde resete kadar kalması lazım..

4. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Şahsen kendim denedim ancak bir hata bulamadım. Kutu yerinde duruyordu ? Patladığınız kordinatları hatırlamanız gerekmektedir. Çünkü 4-4 haritası büyük bir haritadır.

İyi forumlar

5. Sayın modum grup arkadaşım kutunun düştüğü yerde duruyordu yanına gittim ve kutu yoktu. Portaldan atlayıp geldim bir kaç kere, değişen birşey olmadı.

6. KATALONYA

KATALONYA User

Canınız sağolsun sizden kıymetlimi sanki yenisini düşürürsünüz benimde arkadaşıma düşmedi bir kaç sefer sonra amaan bizden kıymetlimi dedik :D

7. Eski

Eski User

Bana da şöyle oldu 4-4 te canavarı kestikten sonra elemanı kesmek için porttan atladım. Döndüğümde kutu yerinde yoktu maalesef.

8. usta06

usta06 User

aynı sorun benim de birkaç kere başıma geldi o zamandan beri kutuyu almadan ayrılmıyorum haritadan ,
    eğer sorunsa düzeltilmeli aksi taktirde optite tariflerini yapmak baya güçleşiyor çünkü 1k bile toplayamadan illa ki patlıyosunuz düşman, mayın vs. derken.

Son düzenlenen: 20 Şubat 2019
  9. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Sorun teknik ekibe iletilmek üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.