etkinlik ödülleri verilmedi

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve ReiSauraN tarafından 20 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ReiSauraN

ReiSauraN User

2. ateistkeci

ateistkeci User

Resim gözükmüyor bir yere yükleyip atabilir misin

3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Fotoğrafı internet üzerinden bir resim yükleme sitesine yükledikten sonra tekrar paylaşırmısınız.?

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Nisan 2020
  4. hedefler ekranı için diyorsan kapıya gir ödüllerin gelir kardeşim hedeflerde ödül tamamlanıyor ama kapıya girmeden gelmiyor (bazı hedef ödülleri bu şekilde)

5. the_flood

the_flood User

hedef ödüllerinde özellikle de byte larda sıkıntı var...arada saymıyor..bunu bir türlü çözemediler

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Bu sorun çözülmüştür, farklı sunucularda testlerimizi yaptık. Kontrollerinizi sağlayınız. Eğer sorun olduğunu düşünüyorsanız Support ile iletişime geçiniz.

İyi Forumlar.

7. eragon6106

eragon6106 User

eğer görev ekranı görünmüyorsa göreve yazmıyor. denemeyle sabit. bende resetten sonra oyun iyi iken ve görev ilerleme ekranı açık iken yaptım. @Titan. dikkatinize oyun kötü iken görev ekranı boş gözüküyor. bu boş gözüktüğü esnada bytee alırsanız göreve yazmıyor bilginize. denemeyle sabit.

the_flood bunu beğendi.

8. burada bahsedildiği giib buna dikkat etmek gerek böyle durumda f5 atmanızı tavsiye ederim...
    genel bir problem bulunduguğunu düşünmüyorum şuan için düzeltilmişti zira bende sıkıntı yok hala bytlar işliyor 3 kez kadar daha patlayınca bitirecğeim hatta son hedefi de

9. the_flood

the_flood User

oyundaki lag ve bug dolayısıyla dün 148 de patladım ama görev ekranı olmadan girmiştim.muhtemelen arkadaşların tespiti doğru lag veya bug sırasında göreve yazmıyor ama birleştir de çıkıyor.bence bunu bi araştırın.

10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Seyir defterinizin Tam Ekran Görüntsü ve Hedefler bölümünüzün Tam Ekran Görüntüsünü alıp Support kanalımız ile iletişime geçebilirsiniz. Sorunu en kısa sürede çözeceklerdir.

İyi Forumlar.

11. -kewok2

-kewok2 User

merhaba
    bu gün banada aynısı oldu byte kalıntısı görevime yazmadı
    22.04.2020 - 22:59[​IMG]Alınan nesne: Byte Kalıntısı (2.488)
    bu göreve yazmadı

12. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar dilerim.

Themis. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.