Öneri Etkinlik Ödülü Anketi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KALE tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce etkinlik sonunda başarı sağlayan oyuncularımıza bu ödüllerden hangisini vermemiz daha uygun ?

1. 1.Uridium (330.000)

oy sayısı 367
    70,3%
  2. 2. Alfa & Beta & Gamma kapılarından 1 er adet

oy sayısı 61
    11,7%
  3. 3. Yeşil ganimet kutusu anahtarı 250 adet

oy sayısı 68
    13,0%
  4. 4. 100.000 UCB-100

oy sayısı 6
    1,1%
  5. 5 . 50.000 RSB-75

oy sayısı 18
    3,4%
  6. 6. Cephane paketi : 1000 UBR roket & 1000 ACM-01, 100 EMA .

oy sayısı 3
    0,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KALE

KALE Team Leader Team Darkorbit

Merhaba Uzay Pilotları ,

Bir süredir düşündüğümüz bir etkinlik için sizlerin değerli fikirlerine ihtiyacımız var. Etkinliğin detaylarını sizlerle şu an da paylaşamasamda , etkinliğin sonunda galip gelen oyuncumuza verilecek ödül için sizlerin fikirlerinizi bu anket vasıtasıyla almak ve gerçekleştirmek istiyoruz. Sizce etkinlik sonunda başarı sağlayan oyuncularımıza bu ödüllerden hangisini vermemiz daha uygun olacaktır?

2. _GİRİŞ_

_GİRİŞ_ User

vazgeçtim ganimet anahtarı çok daha iyi bence

3. etkinlik nedir bilmeden oy vermek cinsiyetini bilmediğin cocuğa elbise almak gibi birşey..önce etkinliği görmek daha mantıklı..

4. Uriye verdim ama ganimet anahtarı vermek daha avantajlı :)

5. full olmayan arkadaşlar ganimet anahtarı seçiniz, nasıl olsa darkorbit hiçbir etkinliği full olmayan arkadaşlar için yapmıyor. Kazanan yine sıralama gemisi ya da full gemisi olan bir arkadaşımız olacak. Anahtar seçerek bir nebze de olsa protesto etmiş olalım, bence.

6. KALE

Etkinlik konusunda söylediklerinizde haklılık payınız var fakat konuda ki mesajımda da belirttiğim gibi , etkinlik henüz mekanik olarak netleşmediği için bilgi paylaşmam yanlış olur. Sizleri yanlış yönlendirmek istemiyorum. Ama şunada dikkat edin ilk defa soruyoruz ne verelim diye :) Bu yaptığımız ciddi bir aşamadır.

7. ya anlamıyorum herkesın 330.000 urıdyumu secmemesını bu urıyle zaten dıger verılen herseyı yapabılıyosunuz amacınız ne :DD

8. evet modum oyuncuların fikirlerinin alınması noktasında haklısın bir ilerleme gibi görünsede bana göre mantıksız..eğerki do bunda samimi ise şöyle yapabilir..etkinlikte başarı gösteren oyuncu bu ödüllerden istediğini kendisi secer.yoksa oyunda tüm üyelerin anlık ihtiyacı yada gelişme durumuna göre ihtiyacı farklı olabilir...bana göre başarı gösteren oyuncu bu seceneklerden istediğini o anki ihtiyacına göre secebilmeli..ben hala oy kullanmıyorum..

Y€RLİ__PLAKA*21* bunu beğendi.
  9. bence uri çünkü mesela oyuncuya gidipde anahtar verseniz ihtiyacı olmaya bilir 100. x4 verdiğiniz uri ile kapı açılsa en az 400 k x4 kasılır alfa beta gamma da ha eyer kapı verseniz yine uri mantıklı çünkü o uri ile daha çok açılır :) /teşekürler

10. Etkinliği merakla bekliyorum . Urdium tabiki de :)

11. bu olay ne zman ki acaba tahmin ediyorum sadece adminlerim korsan vıdır büyük ihtimal ve eger öyyle olursa cok güzel olur

12. arkadaşlar bizler boşuna heves ediyoruz bence cünkü full gemilerin yapa bilicegi bir etkinlikdir bu kesin öyle cünkü satece onlar gece biliyor bizler ise hep geride kalıyoruz adminlerin bunu dikkate alması ve haksızlık olmadan herkeze uygun bir etkinlik düzenlemesi gerekir mesela seref puanında haksızlık yapılıyor oyunda bu konudada haksızlık yapılırsa cogu üyeler bu oyuna girmeyecekdir adminler sizlere sesleniyorum lütfen haksızlık lara izin vermeden güzel bir etkinlik olsun ki herkesin gönlü razı olsun.

admin bey inşanllah bu carımızı duyar ve güzel bir etkinlik saglarsınız diliyoruzki haksızlık olmasın

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Ocak 2015
    Y€RLİ__PLAKA*21* bunu beğendi.
  13. arkadaşlar aslında bütün hepsini verseler daha iyi olmazmıydı acaba :)

14. KALE

Bu zamana kadar yapılması gereken hep beraber eğleneceğimiz bir etkinlik olacak buna emin olun :)

*F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  15. KALE

İmkanımız olsa o da olurdu :)

16. ben oyumu uri den yana kullandım bana en mantıklı o göründü

Belirtmek istediğim bir şey daha var eğer ki bahsettiğiniz bu etkinlik bir kereye mahsus yada yılda bir gibi uzun bir zaman diliminde tekrarlanacaksa ödülünün dükkandan alınabilecek ürünler yerine etkinliği kazanan oyuncunun diğer oyunculardan farkını ortaya koyan bir ödülle ödüllendirilmesini tercih ederdim (mesela tasarım olabilir extra bir özellik olabilir gibi).

Son düzenlenen: 15 Ocak 2015
  17. KALE

Bence en mantıklı olan Kapılar. Ama tabi herkesin ihtiyacları farklı :)

18. KALE

Yeni bir seçenek eklemek istiyorum :
    7. Ödüle gerek yok. Sizin canınız sağolsun :D Ben oyumu buna mı kullansam acaba

*F*U*R*K*Λ*N*™ ve ☭Đ£ДTH☭ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.