Etkinlik Protokol Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve BUKANN tarafından 16 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BUKANN

BUKANN User

10 iris 35 prometheus 36 arge gemim. Pet modüllerim kamikaze, otoyağma, hammaddetoplama, düşman bulucu. sadece 4 adet 3.seviye radar protokolüm var. etkinliğin verdiği 4. seviye pet protokollerinden alacağım.
    **Radar-4 mü almalıyım yoksa kurtarılan mal-4 protokolü mü almalıyım?
    (ben kurtarılan mal prokotolü almayı düşünüyorum çünkü ilerde chromin etkinliklerinde de işime yarar diye düşünüyorum)
    **Ve etkinlikle gelen diğer iki modülü almalı mıyım sizce işe yarar mı, bana gerekli mi?

2. Kurtarılan mal 4 daha makul neden dersen 8 tane KM4 koysan pete KM3'den yaklaşık bonusu %8 daha fazla olacak aynı şekilde radardada geçerli bu durum.%8 deyip geçme o %8 bir çok açıdan çok avantajlı hale geliyor kutu konusunda.

KM4 almak uzun vadede daha kazançlı diye düşünüyorum neden dersen bu tip bir etkinlik geldiğinde petin kutu toplayabiliyorsa veya spaceballa gittin özel kutular topluyorsun daha fazla kazanç sağlayacaksın.

Benim tavsiyem 8 tane KM4 4 tanede Radar 4 üretmen olacak.

3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Geminizin daha verimli kasılması için Kurtarılan Mal Protokolü iyi bir karar olarcaktır. Etkinlik içeriklerinden daha verimli faydalanmanız adına.

İyi Forumlar.

4. BUKANN

BUKANN User

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim çok faydalı oldu KM4 alacağım. konu kilitlenebilir

5. lordm0zart

lordm0zart User

ayrı bir soru, kurtarılan mal sadece pet topladığında bonus veriyor değil mi

6. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.