etkinlik savaş bileti anahtarları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 1feder tarafından 20 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 1feder

1feder User

anahtar sınırı 250 diyorlar iyi guzelde maksimum zaten 30 40 tane toplayabılıyoruz baska nerden toplayacaz ?

2. savaş biletinden kasabilirsin 100 taneden fazla gelir 25 görev felan yapabilirsen bide bu etkinlik ne zaman bitiyor ?

3. 1feder

1feder User

tamam hadı ordan 100 geldı 150 tane nerden gelcek goktenmi yağıyo

4. kuvarsla birleştirden toplaybilirsin.yalnız dikkat edeceğin husus kuvarsları toplayıp bir kerede basman.yoksa birçok kişinin düştüğü yanlışa düşersin.kuvarsla en fazla bir kerede 250 tane birleştirebilirsin.

5. Maalesef yok öyle bir durum. 2 tane alabiliyorsun kuvarsla. Tek seferlik yani.
    Savaş bileti ile beraber 182 tane anahtar topluyorsun toplam olarak.

6. 1feder

1feder User

dostum ıyı guzel dedın de bı kere bırleştiriliyor ya yoksa bır taktıgımı var adam akıllı bırı cıkıp acıklasın

7. 1feder

1feder User

kabaca saydım 100 tane eder en fazla 120 nerde 180 tane....

8. Dikkatli say. Savaş biletindeki bazı görevler 15 tane falan veriyor. Yanlış saymışsın. 182 net anahtar veriyor.

9. Zagor-yeni

Zagor-yeni User

182'nin üzerini payment ile alıyorsun öğrenmek istediği sanırım bu, yani 250' ye tamamlamak için tek yol payment en azından şimdilik daha sonra etkinlik vs. getirirlerse bilmiyorum.

org2BordoGüç bunu beğendi.
  10. sen 250 tanesini ne yapcan ki anahtar takasları sınırlı 150 tane yapsan takasların hepsini alırsın zaten bide şöyle söylim
    savaş bileti görevlerinin hepsini yapabilmen çok zor 300 dalga gecmen lazım örneğin o yüzden normal bir gemi en fazla 100 ile 150 arası yapabilirsin
    çok kasma hesabın full sa zaten savaş bileti anahtarı kasmana gerek yok gelişmekte olan bir gemin varsa savaş bileti alman iyi diğer türlü çokta mantıklı değil

11. Dostum öyle bir şey yok isteyen tek seferde 306 ya gelir isteyen 6 kere kapı yapıp 51. Dalgada patlar.
    O yapman gereken toplam dalga sayısını gösteriyor tek seferde o dalgaya ulaşma gibi bi zorunluluk yok. ;)
    Yanlış bilgi verme, savaş bileti anahtarları çok değerli. Fullünden gelişmekte olan gemiye kadar herkesin alması gereken bir malzeme.
    O savaş bileti anahtarlarıyla XT10 modülleri birleştiriliyor ve gerçekten çok iyi modüller veriyor, ayrıca zephyr gemisi olmayanlar da savaş bileti anahtarıyla zephyrı de alabilirler.
    Bu yüzden savaş bileti çok önemli. ;)

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  12. aynen ben mesela sadece 10 bilete 500 eir aldım ihtiyacım vardı.çok uygun.

13. hocam hesap full olanlar için mantıklı değil neden çünkü zaten adamın tek derdi hızlandırıcı
    görevleri yapınca veriyor zaten gerekli modülleri üstelik bnde 150 harcaman yeterli dedim bu 150 anahtar içinde istediğin modülleri alabilirsin

dalga konusuna gelince benim bildiğim kadarıyla öyle 102 dalga çıkacak diyor yani toplam olsa toplam 102 dalga çıkacak yazması lazım mantıken buna admin in cevap vermesi lazım ya da bnde denemedim tam bilmyorum orasını

zephyr gemisinide ihtiyac oldugunu düşünmüyorum süs niyetine çıkmış bir gemi bnce almak isteyen alsın kutu açarım onun yerine daha mantıklı

14. Yok maalesef 1 XT10 modülüne 20 adet savaş bileti istiyor 4 farklı modül var ve her birinden 2 tane alabiliyorsun en fazla toplam 160 ediyor yani 7 adet XT10 modülü alabilirsin
    Daha öncede bunun aynısı bir hedef geldi ve o etkinlikte en fazla 102. Dalgaya çıkmama rağmen 306 dalga yap hedefini bitirdim ordan biliyorum ayrıca kendiniz de deneyebilirsiniz toplamı olduğunu görmeniz için. :)
    Fazla yararlı bir gemi olduğunu bende düşünmüyorum ama menzili arttıran yeteneği sayesinde karaışık ebedi kapıda Uber Kristallonlara karşı çok iş yapabiliyor. :)

DİRİLİŞ[OSMANLI] bunu beğendi.
  15. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Savaş bileti alarak; savaş bileti anahtarlarınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca birleştir ve payment bölümlerinden de savaş bileti anahtarını elde edebilirsiniz.

İyi forumlar.

16. 1feder

1feder User

zephyr gemisinin ne ozelliği var kimseyi kullanırken gormedım bi espirisi yok bence

17. Yeteneklerine bak derim , momentum yeteneği NPC kestikçe güçleniyor , o etki 20 defaya kadar birikiyor ve 20 NPC imhasının ardından yetenek pasif olarak ekstra 100 saldırı menzili sağlıyor , aktifleştirince 20 saniye boyunca 750 birim hıza erişmen mümkün oluyor(çark uçuş düzeni ile) . Etkiyi biriktirmeden de kullanabilirsin , örneğin 1 kere NPC imha edersen menzilin 5 artıyor , aktifleştirince ise 20 saniye boyunca +%1.5 hız sağlıyor . Böyle bir mekaniği olduğu için yeteneğin bekleme süresi yok . Kimsenin kullanmamasının sebebi muhtemelen sadece 12 lazer slotu olması ve yeteneğini kullanmak için NPC imhasına bağımlı olması . Ayrıca harita değiştirince bu yetenek malesef sıfırlanıyor .
    Şöyle düşün , 4-5 haritasındasın , momentum yeteneğini maximum seviyede kullanabilmek için 20 tane minik NPC kestin , artık extra 100 menzilin var . Yani artık dikkatli olursan hasar almadan çok kuvvetli NPC'leri kesebileceksin , bir düşman gelirse ise yeteneği aktifleştirip 20 saniye boyunca adeta şimşek vega kadar hızlı bir şekilde kaçabileceksin / kovalayabileceksin .

Son düzenlenen: 22 Aralık 2020
    Kapı_Yapıyorum... ve 1feder bunu beğendi.
  18. Soruna cevap yazacaktım ama @militaryship-3 o kadar güzel anlatmış ki bana anlatacak kısım bırakmamış. :p :D :)

19. 1feder

1feder User

meteroid falan kesıyosun mesela hasar onemli labirentte bence menzilden cok hasar onemli baska yerler blmem zephyr var bende zaten gecen seneden

20. uvedek

uvedek User

savaş biletim yok, almadım. şu an 20 görevimi tamamladım. yanlış hatırlamıyorsam 13 görev kaldı geriye.
    savaş biletimi şu anda alsam yaptığım 20 görevin savaş bileti anahtarı ödülünü veriyor mu bana, yoksa yalnızca kalan görevleri yaptığımda mı ödülleri alıyorum?