etkinlik sıralama puanı

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve Shuconella tarafından 4 Temmuz 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Shuconella

Shuconella User

etkinlikte sıralama puanım yükselmiyor bir türlü kastığım puanlar ne olacak acaba bugdur dedim patlayınca düzelir ama düzelmedi şimdi yeni cpu ile girdim ama yine yükselmiyor konu ile yardımcı olursanız sevinirim

2. En çok puan aldığın 3 kapının toplamı yansıyor sıralama puanına. Yani 1. kapıda 8.000 puan aldın, 2. kapıda 12.000 puan aldın, 3. kapıda 10.000 puan aldın diyelim. 4. kapıya girdiğinde 8.000 puandan aşagı bir puan aldıysan sıralamanı yükseltmez.
    Yazdığımdan farklı bir durumsa bug oluşmuştur muhtemelen.

3. Shuconella

Shuconella User

3. cpunun puanı yansımadıki saçmalık gerçekten

4. oben

oben User

3.cü değilde sanırım en iyi 3 kapının ortalamasını alıyorlar ondan dolayıda 3.kapıyı bitirmeni bekliyor.

5. Şöyle oluyor hesaplama ilk 3 kapıyı yaptınızya her kapı yaptığınızda size puan veriyor ve bu puanlarla sıralamaya girebiliyorsunuz 1 tanede yapsanız 2 tanede sıralamada oluyorsunuz yani
    ancak daha fazla kapı yaparsanız 4 5 gibi bunların arasından en iyi 3 tanesinin puanı toplanıyor o şekilde oluyor hesaplama

sizin durumunuz için ben de benzer durumdayım, muhtemelen 2. sıralama etkinliği başlamadan açtığımız kapılardı o yüzden aldığımız puanlarıs aymadı ki 4 saat uğraşarak 21 k puan kastığım bir kapıydı çöpe gitti yapıcak bişey yok şuan o kapı sayılmış olsa 2. etkinlikte de sıralamaya oynayabilirdim çünkü tam 3 tane cpum vardı ancak bir tanesini bu durumdan dolayı saymadı
    kısacası üzücü gerçekten kötü bir etkinlik abi üri versin tp versin işte kapı ne var yani iş bilmez bir almanya ve ekibi hemen kovulmalı bence zaten sallantıda hatta yıkılmış döküntüler içindeki bir oyunu oynayan 3 kişiye de bırak git diyor

6. oben

oben User

ben kapıyı yapmıyorum fakat meseleyi anladım etkinlik 1.ci etap bittiğinde mevcut kapınında bitmesi lazım tıpkı ebedi kapı gibi.