Etkinlik Sıralaması ve Ödül İçeriği

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Richie tarafından 6 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Richie

Richie User

Ne nobilis cyborg alabildik ne nobilis solace hala dümdüz kullanıyoruz şu solace gemisini. O kadar zeta kappa yaptık Karbonit bile çıkmadı. Puanları ben 20 bin 30 binlerde gezecek sanıyordum maksimum 15 bin yapılmış bende 10 binde bıraktım 11 dakikada bitirdim filan diyenleri görünce. ***

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Ağustos 2020
    OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] bunu beğendi.
  2. NexoNeoNow

NexoNeoNow User

hocam birleştirdeki solace en iyi tasarımlardan biri bence onu denesen ?

Dontforgetme bunu beğendi.
  3. TanrıEru

TanrıEru Guest

11dakika 12 dakikada bitirnce 2800 2900 puan araası bir puan alıyorsun zaten :D 10 bin ile 15bin arasında 5bin saniye var demek oluyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Ağustos 2020
  4. Kesinlikle katılıyorum, bana göre en iyi solace tasarımı şuan birleştirde ki tasarım, karbonit falan hikaye, gerçi karbonit de güzel ama birleştirde ki tasarım daha güzel gözüküyor, infernoda çok güzel

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Üslubunuzdan dolayı mesaj içeriğinizde düzenleme yapılmıştır. Belirtmiş olduğunuz karbonit tasarımını onlarca kapı yapmama rağmen bende kazanamadım. Bazı içeriklerin çıkması tamamiyle oyuncunun şansına bağlıdır. Onun dışında yetenek tasarımı olmadığı sürece görsel tasarımların ne kadar değerli olduğu tamamiyle tartışma konusu.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Ağustos 2020
    ateistkeci bunu beğendi.