Etkinlik Sorunları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KARİZMA__KAPTAN tarafından 19 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. etkinlik yapıyorsunuz etkinlikten yararlanmak mümkün değil ki kapıya giriyorum başka yere geçim diye porttan atlıyorum ve gidiyor oyun etkinlik kapısı süresi bitesiye kadar girilmiyor ne saçma sapan iş yapıyorlar anlam vermeiyorum artık cidden yordu gece görev bitiricem destek çekicem oyun yine gidicek benim para gidicek telafi var mı yok bilinçli yapıldıgını düşünmeye başlıyorum artık

xeccex bunu beğendi.
  2. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Etkinlikler ile ilgili yaşadığınız sorunları ve deneyimleri ilgili etkinliklerin geri bildirim konularına yazmanız durumda, yaşadığınız sıkıntılar ve deneyimler etkinlik raporlarımıza eklenmektedir. Ayrıca yaşadığınız sorunların bir çoğunun farkında olup Merkez Ekibe bu sorunların raporlanması çoktan yapılmıştır. Sizlerden ricamız sorunlar iyileştirilene kadar biraz daha sabretmeniz, tamamen Unity platformuna geçtiğimizde bu sorunların çok büyük bir kısmının çözüleceği kanaatindeyim.

Konuya gerekli yönlendirmeler yapıldığından kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.