Etkinlik Sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ͏ü͏m͏i̇͏t tarafından 10 May 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba oyuna başlayalı 1 ay olmadı yaklaşık 1600 lira yatırım yapıp hızlı bir başlangıç yapmak istedim. solaris + lft+bo2 paketi aldım 20 pro lazeri görevini bitirdim zeta yapmaya çalışıyorum peti 8 lvl yaptım ama bir türlü uri kasamıyorum peti 8 lvlde bıraktım fazla kasmak istemedim baktım yakıt sıkıntısı çok bari lvl arttırayım lazer yerini açayım dedim yapmam gerekenleri sıralamak istedim ama önceliğin ne olduğunu bir türlü bulamadım
    hepsinden önce uri kasabilecek etkinliği araştırdım forumdan ama etkinlik kısmında hep sba vs görüyorum yani gelen etkinliklerin içeriği bundan sonra bu şekilde mi olacak hep savaş etkinliğin yanında kaşıkla uri mi alabileceğim.
    şuan öncelik zeta çünkü dosya günlüğü ve anahtar biriktiriyorum pro lazer için gerçi runiks mi ne kasmam lazım şuan impulse kesmem uzun sürüyor portala çekiyorum ama biri gelince kovalamaktan gemide derman kalmıyor. izlediğim yol bu şuan katlayıcım var indirim var vip 1 aylık hepsi bunlara rağmen pete yakıt yetiştiremiyorum sanarsın Devel Sixteen motoru takılı kami toplayıcı vs kullanmadan da rahatça kasamıyorum gemiyi bundan dolayı kami lazım oluyor çoğunlukla
    İhtiyacım olan şeyler:
    1 Hızlıca uri nasıl kasarım.
    2 geçen etkinlikte modül çıktı 5-10 tane ama bu modülleri nasıl geliştirebilirim değiştirdiğimde aşağı yukarı aynı özellikte ve ait olduğu gemi değişmiyor
    3 Uri etkinliği ne zaman kasabileceğim etkinlik daha doğru olur
    4 skylaba önceden seprom gönderebiliyordum şuan gemiden skylaba dönüştüremiyorum yapamadım
    5 bot olayına girmiyorum gördüğüm kadarıyla yüzde 99unu oluşturuyor bu yüzden bunlara da para harcatmak için etkinlikleri ultra mega zorluyorlar
    6 hayat çok zor geminize iyi bakın

2. hangi serverdesin.

͏ü͏m͏i̇͏t bunu beğendi.
  3. küresel

4. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Gerekli tespit ve inceleme yapılmaktadır.

5. oyunu aktif ve mantıklı oyna kutu paladium felan boş girme
    indirimde iken ( %25 ind ve % vip ) hasar, kalkan ve darbe puanı desteklerini topla skylabı bitir sepromsuz dolaşma.
    gemi 20 pro 8 iris olmuş ise sadece günlük görevlere odaklan 102. dalgaya kadar ebedi kapı yap çık.
    enerji biriktikçe kapıları sadece pazar günleri ve yanlızca zeta olacak şekilde yap
    Acelen yok bir yere yetişmeyeceksin gemi zamanla dolar sen keyif almana bak.

Günde yarım saat, 1 saat yeterli r1 sevkiyat yolla + beslemeni yap çık :)
    Başarılar.