etkinlik vs vs

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve malkoç34 tarafından 14 Ağustos 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. malkoç34

malkoç34 User

hadi 1 bl 2 bl 3 8l gemiyi bagliyorlar

arkaadas hitac ayni olay size ben 50 kere yazdim bu cikan etkinler hileciler diye baslik atin temiz oynayan girmesin oyuna yada oyun bot firmalari yonetiyorsa oraya mail atalim zorla insalari deli ediyorsunuz baska bildiniz birsey yok

adam 8 gemiyi baglamis tek yiyorsun yaziklar olsun size ben hakkimi hic bir sekilde helal etmiyorum sizlere

tryhardD bunu beğendi.
  2. hoparuu

hoparuu User

Mod gelecek, gerekli bildirimler yapıldı diyecek ve konu kilitlenecek. Bak o adamlar (!) oyundan zevk alıyorlar çünkü reelde boş ve beleş elemanlar bence. Sanalda iki gemi kesince ( onu da hile ile yapabiliyorlar ancak) kendilerini güçlü hissediyorlar. Bırak, öyle olsun. Reelde zayıf oldukları için, buradaki sahte başarıdan epey keyif alıyorlar. :D

tryhardD bunu beğendi.
  3. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Bu trencilerle ilgili en son bir yazı yazmıştım. Aşırı karakterli bazı kişiler bu yazımı ICM kanallarında şikayette bulunmuşlar. O yüzden bu aşırı karakterli ve onurlu trenci, programcı arkadaşlar için eski beyanımı tekrar etmem daha doğru olacaktır.

Bu aşırı onurlu ve şerefli şahıs veya gruplar için ekran görüntüleriyle lütfen supporta atınız birşeyler deneyeceğiz bakalım. :)

Türkiye Takımı!

4. oren_72

oren_72 User

sadece konusuyosun subutay icraat göster

5. ikiz07

ikiz07 User

Oyunculara selam Para ya tapmaya devam, sütte leke var darkorbit ye yok

wartortle54 bunu beğendi.
  6. malkoç34

malkoç34 User

bak yeni isden geldim hitac keseyim dedim adamlar tren yapmis 8 gemi geldi gorevleri yap gelde oyundan zevk ben bu kadar paraya tapan yonetim gormedim vallaha yeminle baska birsey demiyorum yaziklar olsun

bize bir iyilik yapin etkinllik gorevi geldimi lutfen not gecin bu etkinlikler hile ve porgam satin alan oyuncular icin gecerilidir diye

7. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Bizler sadece forum yetkilisiyiz burada yaptığınız şikayetleri supporta yani merkez ekibe aktarmakla yükümlüyüz. Farklı bir yetkimiz yok.

Saygılarımla,

Amiral34.

8. oren_72

oren_72 User

Yetkisiz admin yapmışlar onlarıda başımıza vermişler hahaha hiç bir işe yaramayan ADMİN topluluğu

9. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Vur dedik öldürdün sende :|

10. hoparuu

hoparuu User

Bota çözüm bulunmadı,
    miksere çözüm bulunmadı,
    kamufle görmeye çözüm bulunmadı,
    oto tıklamaya çözüm bulunmadı,
    instayı delmeye çözüm bulunmadı,
    emayı iptal etmeye çözüm bulunmadı.
    ve biz bekliyoruz ki trene çözüm bulunsun. Ya aptalız ya da fazla hayalperest :(

( Aylık deluxe paketinden milyar uridium kazanan veya ebedi kapıda milyar şeref kazananlara verilmiş tatmin etmeyici cezalardan bahsetmiyorum bile )

Sayfayı Paylaş