etkinlik

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -bulanober- tarafından 9 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. galaktik çekişme etkinliği gelmiş ama tr forumunda açıklama yok sonra tr forumu dünyadan bi haber deyince kızıyo adminler :/

2. kambalia

kambalia User

bende dün haritalarda neden savaş bileti ganimet kutusu var diyorum demekki kahin olup tahmin etmek lazımdı :D süpriz bi etknilik olacağını ve yine tutucuya yönelik :D içimizden geçecekler

3. etkinlik bittikten sonra yayınlayacaklarmış

4. salix

salix User

Dün alman forumunda paylaşılmış, akşam Türk bir oyuncu youtube da paylaşmış, etkinlik gelmiş başlamış bizim forumda tık yok, arkadaşların dediği gibi bişey desen hemen konu kilit yok uyarı yok ban, bari etkinlik başlıyor, herkes yabancı forumlara girip öğrensin deselerdi ya :)

5. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Duyuru zamanlaması da ileri bir tarih belirtmişim. Bu sorun için özür diliyorum. Duyuru ilerleyen saatlerde yayınlanacaktır.

İyi Forumlar Dilerim

6. smoonrise

smoonrise User

Muhtemel bir önceki Galaktik çekişmede yazılanları raporladınız fakat yine yeniden ve ısrar ile aynı sorunlar mevcut iken sanki kasıtlı ve dalga geçer bir şekilde '' Tutucular arası çekişme '' olarak oyunun kendi legal forumunda dalga konusu olması bile yetmiyor devam ediyor bu etkinliklere ! ' '' Tutucu '' denilen illegali Türkçe hariç 2 dilde anlatımını supporta videosunu atmış biri olarak diyorum ...

Ülke takımınından talebimiz malumunuz üzere yeniden oyunda otomatik gezmeyen kendi kendine çağımızın teknolojisi olan yapay zeka ile oynamayan oyuncular adıan çoğunluğu pvp de olan bu etkinlik hakkında illegal program kullanımı sebebi ile büyük maduriyetler olşuşturduğunu ve illegalin engellenmeden getirilmemesi gerektiğini raporlamınızı bekliyoruz ( Tabiki işlevsel olmayacak ama en azından mail yada rapor okuyup maaşlarını hak etsinler bari )

Pvp sorun sadece sanılıyorsa bot ile ebedi kapı cpu kasanlar gemileri birbirine bağlayıp mind invokeyi esir alanlarıda unutmazsanız veya unutturmazsanız sevinirim ...

( Galaktik çekişme geri bildirim yönlendirmesinde konu mesaj içeriğine kapalı durumda bilginize )

7. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Bizzat raporlarıma ekleyeceğim bu talebinizi.

Bunu daha önce eklemiş bulunmaktayız. :)

Gerekli düzeltmeler yapıldı. Teşekkürler.

İyi Forumlar.

kaptan34 bunu beğendi.
  8. g503

g503 User

bu yeni prometan görevleri diyo hangileri bunlar ben göremedim ?

Dontforgetme bunu beğendi.
  9. evet bunu bende merak ediyorum :)

10. wiladew

wiladew User

nerde yazıyor yeni görev ibaresi