Kutlama Etkinlikler Hakkında

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Sqweegel tarafından 15 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Sqweegel

Sqweegel User

Darkorbit etkinlik konusunda kendini geliştirmiş :D gerçekten güzel etkinlikler yapıyorsunuz demaner haricinde :D test serverinde diminisher için %40 kalkan modülünü görünce aha dedim tüm server diminisher olucak ama %25 e indirmişsiniz çok mantıklı bi karar olmuş. Etkinlikler umarım bu şekilde devam eder kolay gelsin.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Mart 2020
  2. Bence kötü etkinlikler :)

Uri kasamıyorsun cephane kasamıyorsun sadece modül alıp çıkıyorum.

zalim bunu beğendi.
  3. MrWho

MrWho User

donuk labirenti ayrı tutmak gerekir <3

ateistkeci bunu beğendi.
  4. Darkorbit en sevdiğim etkinlik o zaten :)

2 Terrör kapısı da iyi ama sürekli alev protokol vermesi kötü.

3. yok bence hatırladığım kadarıyla ;)

DraydiBoy bunu beğendi.
  5. zalim

zalim User

Bence de etkinliklerin geneli kötü ve güçlü olanlara eliti bol olanlara yönelik çok zaman isteyen şeyler.

6. velade

velade User

Birçok etkinlik güçlülere yarıyor. Zayıflar hep arka planda kalıyor. Bence etkinliklerde lvl ayrımı olmalı sürekli. 15 lvl e kadar kolay seviye 15+ lvl zor seviye tarzında. Bu şekilde daha eğlenceli olur diye düşünüyorum.

7. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle kurallar gereği mesaj içeriklerinizin tamamı renkli ve kalın olamaz bu sebeple mesajınızı düzenleyip konunuzu daha uygun bir yere taşıdım. Lüten bundan sornaki mesajlarınızda daha dikkatli olunuz.

Önerinizi dikkate alacağız.

İyi forumlar.

8. Sqweegel

Sqweegel User

arkadaşlar benim demek istediğim şey diğer oyunlarda hiçbir etkinlik olmuyor yılda 1 tane falan darkorbit her ay etkinlik yapıyor biri bitiyo biri başlıyo dğeri bitiyo diğeri başlıyo geçen şubat ayında 2 etkinlik yaptı hatta diğer oyunlara göre etkinlik konusunda daha iyi bu arada 15 lvle kadar oyundan sıkılan varmı gerçekten 15 lvle kadar zaten sürekli görev yapıyorsun ve oyun çok sarıyo hatta 18 lvle kadar. Etkinliği napıcaksın etkinlik daha çok güçlü oyunculara yapıcak fazla şeyi kalmamış oyunculara yönelik oluyor ama 8 irisli full lf3 lü gemim var 14 arge o gemiyle mesela sevgililer günü hedeflerinin hepsini bitirmiştim çokta zor hedefler koymuyorlar güçlü gemiler biraz daha erken bitiriyorlar o kadar ama demaner etkinliği için aynı şeyi söyleyemem 22 lvl full pro full bo3 gemim var yinede etkinlikten hiçbirşey alamadım saççmasapan bir etkinlikti adamlar klanca mayın atıyordu herkesi kesip kendileri yaptılar.

adamlar her etkinlikle eır oil dcr 250 x4 rsb veriyor bunlar önemsiz şeylermi her savaş biletli etkinlikte adamlar 700 eir 50 oil veriyor neredeyse havadan 50 oil 700 eir az mı ? 50 oili anca 20 karantinada kasarsın bence tekrar düşün bunların olması mı daha iyi yoksa hiç olmaması mı? diğer oyunlar hiç etkinlik yapmıyor neredeyse belirli 2 tane etkinlikleri oluyor ortalama hep aynı şeyi yapıyorlar bu adamlar her etkinlikte yeni yaratıklar gemiler modüller tasarımlar hazırlıyo bir zamanla dünyanın en çok oynanan oyunu diyorlardı bilirsiniz moba( başka oyunlardan bahsetmek yasak diye biliyorum anladınız siz:D ) oyunu onun etkinlikleri ve tasarımları ile çok rahat kapışır.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Mart 2020
  9. Full gemim var ne oil nede eır ihtiyacım var :) x4 ile rsb ihtiyacım yok ;)

Bana şahsen uri lazım ki kendi ihtiyaçlarımı kendim karar vereyim ;)

10. Sqweegel

Sqweegel User

valla kardeş çok şey istiyon oyunun %10 u ancak senin seviyende diğer oyuncular için gayet güzel etkinlikler adamlar her telden ödül veriyor

11. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Forum içerisinde üst üste mesaj atmak yasaktır. Bu nedenle mesajlarınız tarafımca birleştirilmiştir. Lütfen tekrarlamayınız.

İyi forumlar.

12. Andromex

Andromex User

Keşke almanyadaki yetkililer evde kalmayı destekleyip test server açsa millet sıralama kasıyor nasıl olsa pc başından kalkan yok :D

polatalemdar311 bunu beğendi.