Etkinlikler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve galaxyshef1 tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ben size bu konuda bilmiyenler için benim bildiğim etkinlikleri yazıcam.
    1-CRAZY CUBİKON[ÇILGIN KÜBİKON]
    Normal bir cubikon'dan 50 kadar protegit çıkar iken bundan tam olarak 200'e yakın çıkmaktadır.
    Bu oyunda kar etmek için yanınızda en az 1 pet'i olan biri olması gerekir.Pet kamikazesi ile bolca protegit öldürerek kolay uridium kasmanıza yardımcı olur.
    2-Capture The Beacon
    Bu etkinlik başladığında x-1 haritasında bulunan ''System Kontrol'' yerinden bir Capture The Beacon oyununa katılabilirsiniz.Bu oyunda ana üsler vardır bunlar 3 adetdir.Vru , Eic ve Mmo.Kendi üssünüzdeyken hasar alır iseniz üssünüz sizi en fazla saniyede 25K ile tamir eder.Birde boş yerler vardı 4 adet.Bunların 2 veya daha fazlasını ele geçiren şirket kazanır.
    3-Team Death Mach[Takım İmha Maçı]
    Bu maçlar çok oynanmaz.Bu oyuna katılmak için x-1 haritasındaki üsden bir oyuna giriş yapmalısın.Oyunun başlaması için en az 2 takımdada 3 kişi bulunmalı.Sırasıyla maçlar olur.Şirket vs Şirket olarak oynanır aynı anda 3 şirket savaşmaz.Bunda yapmanız gereken oldukça çok düşman kesmektir.Ana üslere yakın ise düşmanlar kesmeniz zorlaşır çünki bu oyundada ana üsler darbe puanı veriyor.Her oyuncunun 3 canı vardır.3. patlıyışında oyundan çıkar.20 kere düşman kesen şirket kazanır.
    Beyler daha fazla oyun hakkında bilgi istiyor iseniz bana oyunun ismini yazınız.Biliyor isem sizi bilgilendiririm çünki şu anda çok aklımda değil oyunlar.

2. Merhaba ;

Lütfen konularınızı uygun bölüme açmaya özen gösteriniz.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.