Öneri Euro Market

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve »[-Ç-Λ-Я-Ş-I-]«[£d£] tarafından 20 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bigpoint Euro marketi olmalı mı ?

1. Olsun

82,7%
  2. Olmasın

5,8%
  3. olabilir ancak geliştirilmeli

11,5%
  1. Merhaba arkadaşlar

Oyundaki herkesin bildiği üzere artık hesabımızdaki eurolar hiç bir işimize yaramıyor.Forumda bir arkadaşımızın konusunu okuduktan sonra aklıma gelen bir fikir oldu ve bunu herkes ile paylaşmak istedim. Hesaplarımızda biriken euroların oyun içerisinde içerik satışı olan bir bölümde kullanılması fikri mantıklı geldi bana. Sonuç olarak bigpoint o parayı bizlere vermeyecek ve yeni bir turnuva düzeni yoksada bir işimize yaramayacak şekilde bize inat bir şekilde duruyorlar sanki ana sayfada. Hepimize önerim ise o euronun ekipman,cephane,galaxy gates ekstra enerjisi,arge günlük dosyası v.b oyun içerisinde gerekli ve kullanılan şeyler için kullanılabilmesi olacaktır. örneğin 50 lik kamuflaj xl cpu 50 Bigpoint Euro'su gibi. miktarlar içerikler görevliler veyahut olumlu olumsuz yorum yapacak arkadaşlar tarafından değiştirilebilir. Görsel hazırlayıp ekleyemiyorum malesef ancak o konuda yeteneği olan bir kişi onuda ekleyebilir uygun görür ise.

2. Darion26

Darion26 User

Miktarlar düzgün ayarlandığı sürece güzel olur. +1
    (Malesef kötü bir haberim var, oyundaki eurolar kaldırılacak kutularla birlikte.)

xemir157 ve *FastMonster* bunu beğendi.
  3. Sebebi neymiş acaba ya da nerde açıklandı bu durum

Darion26 bunu beğendi.
  4. Darion26

Darion26 User

Boşver nereden öğrendiğimi, ama emin olabilirsin ki güvenilir birisi. :)

5. Kutular derken avatajmı yoksa korsan mı

6. Darion26

Darion26 User

Avantaj kutuları, ama ne zamana olur bilemem. Oyun çok büyük bir rejenerasyona girdi. :)

anakin5555 bunu beğendi.
  7. Desene katlayıcı paket kalkıyor artık :D e toplarım diye çekmiştim parasınıda iade etsinler bir zahmet.

8. anakin5555

anakin5555 User

+1 olabilir

9. Dostum bence düşününce mantıklı ancak konuya destek yok malesef ya olması gerektiği gibi canlandırıcı bir şekilde yazmadım duyurmadım. ya da arkadaşlar pek umursamadılar.

Darion26 ve anakin5555 bunu beğendi.
  10. anakin5555

anakin5555 User

Kolay gelsinn dostum

11. Eyvallah mübarek Allah cümlemize her alanda kolaylık getirsin :)

anakin5555 bunu beğendi.
  12. anakin5555

anakin5555 User

Eyw amin.

13. Bigpoint euro yapmış ama hiç bi işe yaramıyor yaklaşık 300 den fazla var süs olarak kalıyo bildiğin kesinlikle olmalı

anakin5555 bunu beğendi.
  14. anakin5555

anakin5555 User

15. Dostum düşünüp yapman güzelde farkettiysen görevliler ilgi dahi göstermedi :) o yüzden bende pek üstüne düşmedim. bazı kişilerin kişisel husumetlerinden dolayı ( rahatsız ettiğim için // gerçekler acı galiba) üstüne düşülmedi. Uygun bir zamanda bir başka arkadaşımız konuyu daha kapsamlı ve iyi ele alır ise güzel sonuçlar elde edilebilir bence. ve olmalıda oyuncuları ayrı bir mecraya itecek bir bölüm olur.

Shadow.sword ve anakin5555 bunu beğendi.
  16. anakin5555

anakin5555 User

Gorseller ne zaman geliyooo :D

Shadow.sword bunu beğendi.
  17. Dediğim gibi konuyu açarkende bahsettim o konuda yetenekli sayılmam. Grafik açısından deneyimli ve bilgili bir arkadaş var ise ve bu konuda bize katkıda bulunmak isterse mesaj olarak yansıtabilir bizlere. ama bu konu ikimizin sohbet panosu gibi oldu. başka bir konuda bir yetkili hakkında birşey desem aşiret gibi yazdıkları konular var iken şuanda 0 :D

Cillos™, Shadow.sword ve anakin5555 bunu beğendi.
  18. anakin5555

anakin5555 User

:p:Do_O:rolleyes:

19. Konuyu gayet mantıklı buldum ben evet diorum sende evet diyormusun @anakin5555

Shadow.sword ve anakin5555 bunu beğendi.
  20. anakin5555

anakin5555 User

;)

Sayfayı Paylaş