Evren adminin istifası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam arkadaşlar,

Öncelikle Evren adminimizin ayrıldığı haberinden dolayı üzüldüm.Kendisini her ne kadar tanımasam da şuana kadar bizlerin sorun sorunlarımıza illa ki çözmüştür.

Evren adminin neden ayrıldığını Fenomen Modumuzun istifasında okudum.

Evren adminimize yapılan bu saygısızlıktan kin,nefret dolu sözlerden dolayı üzüldüğümü keşke istifa etmeseydi diyorum.Evren adminimizin istifasına sebeb olanları kınıyorum.

Bu küfürbazlar kin nefret eden kişiler her zaman oldu ve halede olacaktır.Bunlarla baş etmek için istifa ederek görevi bırakarak maalesef olmuyor.Gerekse kanun gerekse oyun kurallarının gereği ne yetkisi varsa onları kullanması lazımdı.Bu kişiler her zaman iyi insanları çekemez ve onlara karşı çirkin oyun tuzak kurallar.

Her insan hatalı olabilir ama bunu karşı tarafın ayağını kaydırmak için kullanırsak burda ne moddan adminlere kadar kimse kalmaz.

Bu olaylardan herkesin ders çıkarması istiyorum.

Son kez daha ayrılan mod ve adminimize üzüldüğümü belirtmek istiyorum.Hakkım varsa helal olsun.Umarım gerçek hayatta her zaman başarılı olursunuz.

Not : Bu konu tartışma yeri değildir.

2. KARANLIK

KARANLIK User

Herkes üzüldü veya sitem etti ancak yeri forum değil konu kilitlenmiştir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.