Expo16 Sentinel'i Nasıl Kullanabilirim

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve MarkopaŞa58 tarafından 3 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Bugün Zeta kapısını tamamladım ve ödül olarak Expo16 Sentinel aldım fakat hangarımda görünmüyor. Görünmesi için önce normal Sentinel mi almam gerekli?
   
 2. Tursaka

  Tursaka User

  Expo 16 bir tasarım, senin de yazdığın gibi bunu kullanabilmek için öncelikle bir Sentinel gemisine sahip olman gereklidir.
   
  Luminous bunu beğendi.
 3. Luminous

  Luminous Guest

  Merhaba,

  Tıpkı @Tursaka üyemizin de söylediği gibi, Expo16 Sentinel tasarımını kullanmak için önce Sentinel gemisine sahip olmanız gerekmektedir. :)

  İyi forumlar dilerim.
   
 4. Teşekkür ederim peki sentinel gibi goliath'dan üstün gemilerden birini en kolay şekilde nasıl elde edeblirim? Açık arttırmada milyar üzeri kredi teklifleri veriliyor o yöntem benim için çok zor direk uridiumla almak da uridiumu boşa harcamak gibi olacak sanırım. Ne önerirsiniz?
   
 5. Yeşil/sarı kutudan çıkarabilirsin.
   
 6. Tursaka

  Tursaka User

  Kredi kasmak kolay ama sözünü ettiğin gemiler için biraz biriktirmek gerekiyor. Ek olarak malzemelerini toplamak biraz zaman alsa da daha kolay bir yol olan Birleştir ile elde etmektir. Birleştirme hakkında daha çok bilgi için Yeni Birleştirme ve Geliştirme Sistemi S.S.S. yazarak bilgi edinebilirsin.
   
 7. Emi0666

  Emi0666 User

  Sırf Tasarım için gemi alman aşırı mantıksız bana Sentinel,Sepectrum,Venom,Diminisher çoğu kutudan çıktı veya kutu toplarken parçası geldi birleştirden aldım acele etme bence urinde dursun credinde sentineli zamanla alırsın :D
   
 8. Şu an 103 adet yeşil kutu anahtarım var bunlarla bir gemi tasarımı çıkarma ihtimalim yüksek midir peki :) bir de bu anahtarları harcamak için nispeten daha iyi haritalar veya günler var mı?
   
 9. Emi0666

  Emi0666 User

  Zeus günü açarsan hem zeus parçası toplarsın hemde tasarım aramış olursun, çıkma oranlarını hatırlamıyorum modlardan birisi gelip atar birazdan yeşil ganimet kutusu içeriğini
   
 10. Krios

  Krios Guest

  Merhaba,

  Arkadaşlarımızında söylediği gibi Zeus Günü olarak adlandırılan oyun içinde sarı ganimet sandığı olan günlerde açmanızı öneriyorum.

  İyi forumlar.
   
 11. Çok teşekkür ederim herkese :)
   
 12. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  Başka bir sorunuz yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
 13. Konu kilitlenebilir
   
 14. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  Konu sahibinin isteği üzerine konunun kilitlenmesi uygundur.

  İyi Forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş