*F*U*R*K*A*N*B*E*Y* kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve *-=FURKANBEY=-* tarafından 28 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba arkadaşlar uzun zaman oldu. Aslında arasıra foruma girip ne oluyor bitiyor bakıyordum fakat yaklaşık 2 yıl kadar oyuna ara verdim. Şimdi tekrar oyuna başlama kararı aldım ve beni tanıyan arkadaşlara forum üzerinden duyurmak istiyorum. Ayrıca yeni gelen oyuncularlada bu konu üzerinde tanışmak istiyorum.

Öncelikle nickimde de kullandığımdan anlaşılacağı gibi ismim furkan. Oyun hayatıma bir akrabam aracılığıyla başladım. Bu durum iyimi oldu kötümü oldu birsey diyemeyeceğim :) ancak yaklaşık 7 senelik darkorbit oyuncusuyum. Yaklaşık 1 yıl kadar tr2 sunucusu venüs şirketinde oynadım. Çok eskiyi hatırlayamasamda AZAD ve VETO klanlarında bir süre bulundum. Ardından tr2 OKCU klanındaki arkadaşlarla tr3 e geçiş yaptım. Burda sağolsun tr3 EBAT klanı başkanı olan GENCER abim sayesinde servere başlarken zorluk yaşamadım. 1 2 defa gemimi kendi hatalarımdan dolayı çaldırdığım halde yılmadan tekrar tekrar başladım ve 2015 yılına kadar oynamış olduğum tr3 serverinde bir çok arkadaşım oldu. Kimisiyle sonradan savaşmam gerekti ve dostluklarımız bozuldu. Kimileriylede halen görüşüyorum :) Aslında bakarsanız bir oyun için bozulan dostluklardan bende memnun değilim ama oldu bi kere :( tr3 serverinde geçtiğimde başlangıç olarak söylediğim gibi bana yardımcı olan EBAT klanı gencer abiyle beraber oynadım. Ardından zaman zaman kendi açtığımız klanlarda, bir dönem eic KOLT klanı sonra tekrar venüs ARES klanı bu arada metin abiye selamlar :))) ve ardından SVAT klanında oynadım ve halen SVAT oyuncusuyum. Yüksek lisansı SVAT klanında yaptım diyebilirim. :) Bırakmadan önceki senemde de Darkorbit Türkiye Şampiyonası ALACAKARANLIK takımında oynadım ve Türkiye 2. Olduk. Şampiyonanın ardından oyunu bıraktım. Ben bıraktıkdan sonra klandaki diğer üyelerde kimi işleri kimide okulu sebebiyle oyunu bıraktı. Şimdileri tekrar oyuna başlamayı düşündüğümden klan üyelerimide oyuna başlatmayı düşünüyorum.

Neyse arkadaşlar kısacası geri döndüm. Burdan iç savaş klanlarınada duyurulur :D :D :D SVAT SAVAŞIN TANRILARI DÖNÜYOR

2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Foruma yeniden hoş geldiniz :)Keyifli paylaşımlar dilerim:)

3. yanlış hatırlamıyorsam şuan tr4 desin 5-3 haritasında bana davet attın beraber bikaç npc kestik sonra grubu dağıttık ben peti paladium toplamaya bırakıp bakkala gittim geldiğimde benim gemiyi gümletmişsin amacını anlamadım ama canın sağolsun ne diyelim :D oyun hayatında başarılar ;)

4. odun_adam

odun_adam User

Yok ben değilim ben tr4 hiç oynamadım

5. .KAPLAN

.KAPLAN User

Yeni konunuz hayırlı olsun.

Forumda keyifli zaman geçirmenizi temenni ederim. :)