Facebook bağlantısı kesme

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Dark9878 tarafından 12 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Dark9878

Dark9878 User

facebook ile hesabın bağlantısını kesmek istiyorum
    hesaba facebook ile giriyorum fakat hesaptan ayarlar yerine girnice benden şifre istiyor ve şifreyi hatırlamıyorum
    şifreyi unuttum yapıyorum ama facebook un kayıtlı olduğu e postaya birşey gelmiyor bu sefer kullanıcı adını unuttum yapıyorum ve facebook e postasını yazıyorum o zamanda karşıma böyle birşey çıkıyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ocak 2020
  2. Yanlış hatırlamıyorsam support bağlantıyı kesebiliyor diye hatırlıyorum.

VALEYARD bunu beğendi.
  3. Dark9878

Dark9878 User

facebook ile bağlantı kesilirse e posta ile gene bağlantı sağlanıyor dimi

4. Evet öyle olması lazım bigpoint bağlıyken bizde öyleydi ama faceyi bilmiyorum.

FM gelirse kesin bilgiyi o verir.

VALEYARD bunu beğendi.
  5. SSS de facebook bağlantısı nasıl kesilir var kendiniz kesebilliyorsunuz bağlantıyı

6. Dark9878

Dark9878 User

biliyorum ama o şifreyi girmem gerekiyor ve 2013 te koyduğum şifreyi hatırlamıyorum şifreyi unuttum yapıyorum facebook ile kayıtlı olan e postaya atmıyor kullanıcı adını unuttum diyip facebook e postasını yazınca konuda atmış olduğum hatayı veriyor

7. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Forumda forum içi dahi olsa link paylaşmak yasaktır lütfen tekrar etmeyiniz.

Forumda resim paylaşmak istiyorsanız buradaki bağlantıdan yardım alabilirsiniz.

Facebook Bağlantısı Koparma S.S.S Bu bağlantıdaki adımları yaptınız mı?

Yaptınız ve o hatayı alıyorsanız tarayıcınızın çerezlerini sildikten sonra yeniden başlatın ve tekrar deneyiniz. Olmazsa bize geri dönüş yapınız.

İyi forumlar.

8. Dark9878

Dark9878 User

bir değişim olmadı eğer o şifreyi bulabilirsem bağlantıyı koparabilirim ama bulamadığım için yapamıyorum

9. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Hesabınızın kayıtlı olduğu e-posta adresine mail gider. Facebook adresine değil.

İyi forumlar.

10. Dark9878

Dark9878 User

peki kayıtlı olduğu e posta adresini nasıl bulacağım siz bulabilir misiniz

11. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Ayarlar > Hesap Merkezi > E-Postaya tıklayın. Oradan görebilirsiniz.

İyi forumlar.

12. Dark9878

Dark9878 User

Ayarlar sekmesine girdiğim anda e posta adresini onayla kısmı geliyor ve benden şifre istiyor ben şifreyi hatırlamıyorum ve şifreyi unuttum yapmak içinde e postayı bilmem gerekiyor onuda hatırlamıyorum

Yardımcı olabilcek var mı ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Ocak 2020
  13. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konuyla ilgili Support Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olabileceklerse size ancak onlar yardımcı olabilirler. Buradan Support Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İyi forumlar.

*-MR.YADEC-=)* bunu beğendi.
  14. Dark9878

Dark9878 User

supporta 1 hafta önce yazmıştımda cevap ın geldiğini nasıl görücez yada nerden cevap yazıcaklar

15. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Hesabınızın kayıtlı olduğu mail adresini kontrol ediniz. Gelen kutunuzda görünmüyorsa Spam/Gereksiz klasörlerine düşmediğinden ya da Bigpoint'in resmi mail adreslerinin engellenmediğinden emin olunuz.

İyi forumlar.

16. Dark9878

Dark9878 User

support tan şu geldi Lütfen hesabınıza giriş yaparak bizimle iletişime geçiniz. Aksi halde size yardımcı olamayız. kendi hesabımdan nasıl ticket gönderebilirim.(ticket gönderirken e posta kısmına facebook un e postasını yazdım)

17. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Hesabınıza giriş yaparak kırmızı ile gösterdiğim ayarlar kısmına tıklayarak ardından support ibaresine tıklayıp kendi hesabınızdan supporta bilet oluşturabilirsiniz.

İyi forumlar.

18. ateistkeci

ateistkeci User

E posta kısmına aktif olarak kullandığın e posta adresini yazman yeterli olacaktır sana cevap verebilmeleri için

19. aynı sorunları ben de yaşıyorum ben e posta şifremi bilmeme rağmen yinede kabul etmiyor support a yazdım ve elle tutulur bi cevap vermiyorlar çok zor olmaması lazım sadece facebook bağlantısı bulunan oyunculara şifre girmeden bağlantıyı kesip yeni şifre oluşturma ve giriş için kullanıcı adı verseler yeterli ama nedense işi zorlaştırıyorlar support a 5 kere ticket attım fakat neredeyse hepsi aynı cevap e postayı onaylayın diyor onaylama mesajı gelmiyor şifremi unuttum yapın diyor şifreyi unuttum yapıyoruz kullanıcı adımız olmadığı için imkansız çünkü facebook ile bağlıyız oyuna kullanıcı adı vermeleri gerekir.

20. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Hesabınızı oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi bilmeniz gerek diye düşünüyorum. Tabi yıllar önce facebook bağlantısın oluşturup, bu süreçte hep facebook bağlantısın kullandıysanız unutmanız olası. Bu durumda yapmanız gereken support birimine sürekli facebook bağlantınızı kulandığınızı bu nedenle e-posta adresinizi unuttuğunuzu ve hesabınızın kayıtlı olduğu e-posta adresini size iletmesini belirtmeniz. Bu durumda support birimi size e-posta adresinizi sansürlenmiş şekilde iletecektir. Bu sayede e-posta adresinizi hatırlaya, hesabınızın şifresini sıfırlaya ve onaylayabilirsiniz.

Luminous bunu beğendi.