Facebook Bağlantısı koparma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve hakkanen4 tarafından 10 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hakkanen4

hakkanen4 User

Selamlar facebook bağlantısını koparmak istiyorum fakat pilot profilinde bulamadım yardımcı olabilecek varmı acaba

yokmu yardımcı olabilecek

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Şubat 2014
  2. Merhaba;

Facebook bağlantısını koparma işlemi artık iki aşamadan geçerek yapılmakta.Sırayla bunu nasıl yapacağınız bu konuda anlatılacaktır

İlk olarak oyun anasayfamızdaki ÜYE BİLGİLERİ bölümünden Hesap Linkine tıklamalısınız
    Şimdi bilgilerinizi ve varsa Facebook bağlantınıız kopartacağınız pencereniz açılacak
    .Facebook bağlantısı varsa 1 numara ile işaretli olan yazıyı göreceksiniz Facebook düğmesine tıklayınız.
    2 numara ile işaretli kutucuğu yani 'Hesabımın Facebook ile olan bağlantısını kesmek istiyorum' düğmesini onaylayınız
    3 numara ile işaretlenmiş kutucuğa gördüğünüz güvenlik kodunu doğru olarak giriniz .Eğer kodu okuyamadınızsa alttaki 'Yeni Kodu Onayla ' düğmesine basarak yeni bir kod alabilirsiniz
    Kodu girdikten sonra 4 numara ile gösterilen İleri düğmesine basınız.

1.aşamayı tamamladınız şimdi oyuna kayıtlı E-postanıza bir onaylama linki gönderilecek
    E-postanıza aşağıdaki gibi bir mail gelmiş olacak orda kırmızı renkle yazan Facebook Bağlantısını Kes linkine tıklayınız
    Saygılar,

3. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

konu hakında grekli bilgi verilmiş kilitlenmesi uygundur

keyıflı forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.