Öneri !! Fareye tuş atama!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve michael666 tarafından 16 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Fareye tuş atama

1. EVET

oy sayısı 10
    100,0%
  2. HAYIR

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. michael666

michael666 User

Merhaba herkes artık son derece iyi ve güzel fare kullanıyor. Benim önerim ise Farede bulunan yanında veya üstünde bulunan ekstra tuş yerlerine atama yapabilelim. ÖRN roket atman için space tuşu değilde faremizin sağında bulunan atama yaptığımız tuş olsun. Böyle bir sistem olduğunu görmedim. Varsa özür dilerim ve varsada konuyu açıklamalarını isterim.

cяαzψ•usκudαяlı bunu beğendi.
  2. Bunun için makro tuşlu gaming mouse'ler var zaten, onlara istersen sadece bir tuş, istersen çoklu kombinasyon dahi atayabilirsin.

3. Bendede o bahsettiğin farelerden var fakat tuş ataması kabul etmiyor Darkorbit...

4. Makrolu ise ataması lazım...
    Marka vermeyeyim ben de kullanıyorum, kendi arayüzünden makrolu tuşa örneğin sırasıyla f6-f7 ataması yapıyorum(PLD8-PLT3030 var o slotlarda diyelim) basınca ikisini de sırayla ateşliyor. Bu bir oyun sorunu ise düzeltme gelsin tabi

5. Makrolu fakat makro yasak galiba oyunda...

Makrodan X4 - RSB mixer yapıyorlar.

6. Valla millet neler kullanıyor bir şey olduğu yok biz mouse'umuz yüzünden bann yersek çok gülerim açıkçası. :D x4-rsb için sürekli tıklamak gerekiyor o tuşa pek kullanışlı olmuyor zaten, kendimden örnek vermek gerekirse ben genelde roketler için kullanıyorum, ya da ema+kamu birlikteliği de güzel oluyor.

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.

7. Sorma millet bu aralar baya bir abartı ölmeyen pusatları var adamların...

TSUNAMI•™ bunu beğendi.
  8. Mr.User

Mr.User User

o mause veya game klavyeler yasak olsa bu oyunu boşver internetde oyun oynayanların %50 si Bann yerdi.

Kaldı ki etkinlikte sormuştum ve yasak olmadığını söylemişti bir admin.

Farz etki yasak, etkinliğin yapıldığı mekanda oyun klavye ve mauseler satılıyordu :) Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama :)

Bunun yanında Parsın videolarını seyredersen harika bir şekilde RSB beyaz atmakta kendisi. Elleri ya muhteşem veya makro kullanıyor:)

Benimde G300 mause kullanıyorum. 2+6 8 tuş bulunuyor. İstersen tek buton veya kombinasyonu, tek tur veya devamlı olarak atayabiliyorsun.

Bir yerde yanlış yapıyorsan makro kurulumunda videolara bak.

9. Makroyu bende ayarlıyorum fakat darkorbit kabul etmiyor zaten buglu bir oyundan ne bekliyorsunuz ? :D

10. michael666

michael666 User

Bende makro fare var tuş ataması yapamıyorum yapılıyorsa bir forum moderatörü ilgilensin veya bu atama gelsin fare tuşları için

11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Forum görevlileri oyunla ilgili kararlarda yetkili değildir.

Bizim görevimiz sadece iletmek.

Mouse özelliklerinizi kendiniz ayarlamalısınız.

Bu konuda size yanlış yorumda bulunmak istemem, makro sistem kullanılabilir/kullanılamaz supporta danışmalısınız.

İyi forumlar.

12. Tam istediğim bir konuya değinilmiş :) farenın sol tarafındakı ema sağ tarafındakını kamu yaparsam hiç kesilmem galiba :)

13. michael666

michael666 User

Sadece sen değil herkes öyle olur. Bence tuş atama gelmeli şu an zaten kimse hayır demedi umarım bu konuyu gönderirler merkeze merkezde yapsın.

14. O Özellik Zaten Var ******Maus Al İstemediğin Kadar Tuş Ata Biraz Tuzlu Ama Et Dediğin Tuzlu Güzel:):):)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Aralık 2016
  15. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Üyelerimizin Forumda link paylaşımı yasaktır.

Keyifli Forumlar.

JUPlTER bunu beğendi.
  16. michael666

michael666 User

Zaten bende öyle bir mouse var ama atama ne yazık ki yapılmıyor

17. Makro faresi bu oyunuda etkileri mesela ''Müthiş Droit Komutanı'' Bilmem ne ünvanı için saniyeler atamasıyla droit uçuş düzenlerini değiştirebiliyorsun :) Bunu bigpoint biliyormu bilmiyor fare sayesinde ''Ms'' Delay bulup hızlı roket rsb+x4 karıştırabiliyorsun pld atabiliyorsun buz olsun o olsun :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.