Farm için gemi ve genel önerileriniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve sct664 tarafından 24 Mart 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sct664

sct664 User

elimde hammerclaw, venom, citadel elit ve saatlik açık arttırmada satılan goliath-venomların tamamı var. 5 havoc, full elit jeneratör, 9 adet 2. seviye pro. lazeri, 12 adet 1. seviye lf4, 1 magma lf4, 1 hiperplazmoit lf4 ve gerisi lf3-kararsız lf4 olacak şekilde ekipmanlarım var. 8 iris, henüz apis-zeusum yok. 14 seviye petim var. 13 argem var fakat skylabı yeni geliştirdiğim için 8 dağıtabildim. skylab seviyelerim de ortalama 9-12 arası, sürekli geliştiriyorum.

oyuna 1 hafta önce başladım, görev katlayıcı almıştım (9 pro olmamın sebebi bu) impulse görevlerini yapabildim, attendlerden itibaren yardım edecek birini bulamadığım için katlayıcıyla bitiremedim ilk 10 görevi. henüz 15 attend görevindeyim.

etkinliği değerlendir diyeceklere; hasarım çok yüksek olmadığı ve çok fazla harcamalık cephanem de olmadığı için özellikle canı yüksek olan mimesis etkinlik gemilerini farmlayamıyorum, dolayısıyla eskort anahtarım da olmuyor ve etkinliği doğru düzgün kullanamıyorum.

soracağım şey şu ki ben bu ekipmanlarla + burguyla beslemesiz 5-7k arası değişen bi hasar atıyorum. hem güve hem burgum var. hasarımın olması gerektiğinden düşük olduğunu hissediyorum, eğer öyle değilse bile şuanki halimde izlemem gereken yol hakkında tavsiyelerinizi istiyorum

bu arada elimde dandik %5 hasar gibi modüller hariç modül yok, eğer herhangi bir gemi gerekiyorsa (birleştir kısmından alınan solace gibi) alabilirim, birleştirme parçalarının çoğuna sahibim. venom gemisini de zeta yaparken güveyle birlikte daha rahat yapabilmek için almıştım. solace-diminisher-sentinel arasında kalıyorum farm yaparken kullanabilmek için, tavsiye bekliyorum.

Son düzenlenen: 24 Mart 2023
  2. eğer sıkılmadan kasılabiliyorsan öncelikle palladium öneririm.
    Sürekli gg kasıp kapı yaparak hem eksik lf4 havoc vs tamamlar hem de cephane kasarsın cephaneler ile çok daha rahat kasılırsın bence elit cephane ile farm atmıyorsan yaratık keserek kasılmanın bi anlamı kalmıyor, ilk önceliğin bence cephaneyi rahatça harcayacağın seviyelere gelene kadar palada takılman ve sürekli zeta yapman. Bi yerden sonra uri anahtar günlük dosyası biriktikçe daha da güçleneceksin

3. sct664

sct664 User

yanıt için teşekkürler, palla toplamakta bir sorun yok benim için, zaten çoğu illegal olduğu için elimle ve petle birlikte hızlı hızlı toplayarak, arada bir illegalleri kovalayarak seri seri topluyorum. günde minimum 1 (bazen sıkılmazsam 2-3) zeta yapacak kadar toplayabiliyorum ikinci ekrandan bi şeyler izlerken. herkes zeta zeta diyor çok önemli bi kapı olduğunun farkındayım, ama anahtarları ne yapayım, gelen uriyi ne yapayım bunlar hakkında bilgi sahibi olmam gerek.

4. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

Yanıt veren arkadaşlara teşekkürler, gelen anahtarları Prometheus birleştirmek için ve Apis, Zeus için kullanabilirsiniz, ilerleyen zamanlarda bol miktarda anahtar lazım olacaktır:). Kapıdan gelecek uridiumla ise dilerseniz tekrar kapı inşa edebilirsiniz veya eksik olduğunu düşündüğünüz malzemeleri (uçuş düzenleri vb) tamamlayabilirsiniz.

İyi forumlar.

5. Günde 2-3 zetalık paladium topluyorsan helal sana :)
    Oyunu zor yoldan öğrenenler Yeni başlayanlara kolaylık olsun diye kısa yoldan güçlenmenin yolunu söyler bu da Zeta kapısı sayesinde oluyor. Şu anki hedefin Prometheus lazerlerini toplamaktır ve onu yapmak için de Yeşil Anahtarlar ve Rinusk gerekiyor. Zeta kapısı Prometheusu elde etmek için en iyi yol ayrıca anahtar dışında (x2 günlerinde) 100 tane Günlük Dosyası da veriyor. Prometheusu yapmak için 75 Anahtar+6000 Rinusk+2500 RSB-75+15.000 UCB-100+200 Milyon kredi gerekiyor o yüzden elindekileri şimdilik hiçbirşeye harcamaman senin için daha iyi olur.

6. sct664

sct664 User

teşekkürler, sonuç olarak uridium ile yavaş yavaş BL haritasında rahat edebilmek için (pete kestirmek için) pet uzaylı protokollerini açmaya çalışsam, onun dışında palla ile zeta dönerek arge ve yeşil anahtar biriktirsem doğru bir yol izlemiş olur muyum? uridiumla satın almam gereken önemli bi uçuş düzeni yok gerekli olanlara sahibim zaten, gemi için de uridium harcamak mantıklı değil sanırım. bunlar haricinde de sadece savaş bileti kalıyor uridium harcanabilecek. tavsiyelerinizi alabilirim.

modumun yorumu için de teşekkürler, dediğim gibi kapıları genelde uridiumla açmadığım için uriyle ne yapmam gerektiğini kestiremiyorum

7. _Blade_

_Blade_ Guest

Evet doğru olacaktır, ilk başlarda pet ile kesmek mantıklı olabilir fakat prometheus lazer sayınız arttıkça gemi ağırlıklı devam etmenizi tavsiye ederim. Pet ile başlayacaksanız protokolleri almanız mantıklı olacaktır uridiumu pet yuvalarına ve protokollere harcamanız gerekecek. Gemi konusuna gelirsek uridium ile almak yerine birleştir üzerinden elde etmeniz daha faydalı olabilir, savaş bileti etkinliklerinide kaçırmamanızı da tavsiye ederim modül ve gelişim açısında oldukça önemlidir.

İyi forumlar.

8. sct664

sct664 User

teşekkürler, savaş biletine gelecek olursak örneğin güncel mimesis etkinliğinde bu seviyedeki bir gemiyle asıl anahtar düşürecek (terror mimesis gibi) yaratıkları maalesef kovalayamıyorum, küçük yaratıklardan da toplam neredeyse 300 adet kesmişimdir fakat günlük etkinlik görevi hariç henüz bir eskort anahtarı dahi alamadım, hal bu olunca günde 1 kez katılarak maalesef savaş biletini alsam bile görevlerini tamamlayamam

9. _Blade_

_Blade_ Guest

Genelde her savaş bileti etkinliğinin kendine has zorlukları bulunuyor, diğer mimesis npclerini de deneyebilirsiniz. Bildiğim kadarıyla terror ve reflector mimesis kadar olmasa da çoğu mimesis npcsinden anahtar düşebiliyor.

İyi forumlar.

10. Terror ve Reflectordan kesin düşüyor. Herkese veriyor mu bilmiyorum ama başkasıyla beraber de sıksam daima bir tane alıyorum. Yeni başlayanlar da genelde Düşman Bulucu olmadığı için denk gelemiyorlar maalesef ya da çok vurduklarını gördüğü için de sıkamıyorlar.

11. sct664

sct664 User

düşman bulucu 3x modülüm var fakat gerçekten çok fazla hasar atıyor 7-8 vuruşuna bayılıyorum, vuran biri olmadığı sürece maalesef imkansız benim için