Fazla Olan Ekipmanı Yeni Nesneler ile Takas Edebilme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ADAMIN-DİBİSİN[CİXX] tarafından 28 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kullanmadığımız ekipmanlarımız Birleştir kısmından Cephane veya Promethus yapılabilsin mi ?

1. Evet

95,5%
  2. Hayır

4,5%
  1. Arkadaşlar benim elimde 100 ü geçkin fazladan kullanmadığım lf4 elit kalkanlar ve elit hızlar var ben diyorum ki bu ekipmanları birleştir kısmından Prometheus veya o olmazsa bile x2 x3 x4 x6 gibi cephanelere dönüştürülmesi gerektiğine inanıyorum veya desteklere..
    sizin düşünceleriniz nedir ?

2. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederiz. Konunuz oyunculardan destek aldığı taktirde raporlara eklenecektir. Ayrıca konunuz Güncelleme ve Fikir Havuzu Index konusuna da eklenmiştir.

İyi forumlar.

3. Fazladan lf4'leri pro lazerine değil de cephanelere dönüştürülmesi mantıklı.

4. uninstable

uninstable User

Evet bence de.

5. +1 kesınlıkle katılıyorum
    22 23 24 25 26 lvl hesab yesıl sandık actıgı zaman misaallll
    lf3 lf4 çıkmasıı çok komik değilmi :D

hocam bu kadar oy toplanıyor....
    Forum olmayan amaa oyunda bu konularaaa oy verecek ve destek vereecek o kdar cok abi kardes bilader kardeşlerim varki.....
    ama siz neden bu şeylerı bize sormadan yapmıyorsunuzki sizzz bu işleri bizden dahaa önce düşünüp ANALİZ etmeniz lazımm....
    Yani böyle Yılların oyununun Yapımcısısınız ileriyi düşünüp analiz etmiyormusunuz.....
    bi ban daha gelmesin......

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Temmuz 2019
  6. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Lütfen alt alta mesaj yazmamaya özen gösteriniz. Mesajlarınız birleştirilmiştir.
    Bizler destek alan fikirlerinizi her hafta üst birimlere rapor ediyoruz. Fikirlerin gerçekleşmesi bir bakıma üst kurulların elinde oluyor. Lütfen sabırlı olunuz ve desteğe devam ediniz. :)

İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş