Öneri Fazla Ve Gereksiz Olup Silinemeyen Malzemeler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PΞЯƒΞ©ĶŤSTOГM tarafından 8 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba,

Bir üstte güzel bir açıklama yaptım onu okursanız sevinirim.

İlla silinmesin tamam o zaman 1 tanesinin üzerinde adedi yazsın sizce de mantıklı değil mi ?

2. Neden hala bir admin gelip açıklama yapmıyor burada çok güzel öneriler çözümler var. Bir oyunun destek ekibi support ekibi bu kadar oyuncularına karşı tutarsız olabilir. Yazık bu kadar insan emek veriyor bir şeyler yapıyor mücadele ediyor ama yetkililer oralı olmasın.

3. ABREK

ABREK User

Bu taleplerin düzgün ve yeterli seviyede raporlandığına inanmıyorum, muhtemelen daha önce aynı talep iletildi diye herkes kulağının üstüne yatıyor.

4. Depo sistemi gelsin hem kalabalıktan hemde hesap soyulmalarına karşı önlem olur

5. Destekk

6. Artemis(!)

7. künefe

künefe User

Artemis(!)

8. Eskici26

Eskici26 User

Bence cok mantıklı olması gereknlerden birti bu o sacma sapan diroit tasarımlarını boş hangarlara atmaktan bıktım örnek cerrahtan goliye gecmek artık uzun sürer oldu hangar aldı başını gidiyor buna bi çözüm şart

9. Arkadaşlar haklısınız ama bu silinmeme sistemi de kolay gelmedi 6-7 yıl silinmemesi için uğraştık ve oda %65 civarı bi malzemenin satılmaması şeklinde getirildi.Yani bu silinmeme olayı yeni bir sistem bu sistem gelene kadar kaç gemi boşaltıldı bir bilseniz :)
    Yani silinme olayının gelmesi hikaye boşa kasmayın adamlar birde bir sürü hangar boşluğu açmışlar birleştirme yapacaklarını da sanmıyorum boşa kendinizi yormayın :)

10. Çok güzel söylüyorsunuz. Bu dediğiniz öncedendi. Bu kadar kimse de malzeme sıkıntısı olmadığı zamanlardı.
    Efendim bakın silin demiyoruz biz kendilerine çözüm sunuyoruz.
    Madem hesap boşaltma olayları var eğer biraz incelerseniz yukarı mesajlarda ilgili konuyla güzel çözümler sunduk. Ben size kendi bulduğum yöntemi söyleyim. En basitinden bu kadar malzeme adet adet olması yerine sadece 1 tane olup üzerinde adedi yazması sizce de mantıklı değil mi? Darkorbit ekibi bunu yapamaz mı ?

sabri_sabri bunu beğendi.

11. Yapabilirler ama yapmazlar işte sorun orda :) Yoksa adet adet olması da güzel olur ama illa onda da sorun çıkacaktır :)

12. G_s_G_s

G_s_G_s User

YÜZDE YÜZ GELSİN ama bugsuz cartsız curtsız duzgun bır depolama sıstemı gelsın

13. Kesinlikle gelmeliii...

14. Evet katılıyorum artık gelmeli ve çok gelişmiş şekilde gelmeli çünki bunları tek tek satmaya kalkışırsak 1-2 yıl sürer :D katılıyorum sana benim gemide bundan beter bile sayılır :D

15. Sayın Artemis Admin artıkın bir çözüm yolu gerekmiyor mu ya da birşeyler bir çok insanın bu konuda sorun var lütfen cevap verebilir misiniz.

16. Aliens

Aliens User

Arkadaşlar, Depo da hangarın bir parçası olarak gelecek. Yani sonuçta hangar sistemi üzerinde işlem yapıyor olabilir. Depo sadece görsel kalabalığa çare olabilir. Ama kasmaya çare olmaz. Çünkü o verileri sadece devamlı görünür halden görünmeze geçirmiş oluyor ama kaybolmuyor. Halen hangarınız da o nesneler var ve yükü de var. Çare ancak satma ile olur ki bu satma sistemi eskiden neden getirildi, BP güvenlik açıkları vardı. Siz hesabınızı paylaşmasanız dahi çalınabiliyordu ve bu olaylar olmasın diye getirildi. Ama 2013-2014 senelerinde bu sistem güncellendi ve güvenlik zaafiyeti kaldırıldı. Şimdi satma sistemi oyunu kuralına göre oynayanlar için bir sorun teşkil etmez. Sadece paylaşım yapan kişileri ve bile bile lades diyen (Birden fazla kişinin erişimi olan sistemde parola kaydetme gibi.) kişileri etkiler. Satma sistemi tekrar getirilmelidir diye düşünüyorum.

17. Ekstra depo fikri güzel,destekliyorum

18. Depo fikrini desteklemiyorum. Ben tamamen silinmesinden yanayım. Depo çözüm değil. Yarın bir gün depo dolar. Kaldı ki bu itemler depoya koyunca gene bellekte yer tutacak depoda diye. Silmek istiyorum. Son sözüm budur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.