Öneri Fazlalık itemler Satılmalı

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve anakin5555 tarafından 20 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

?

1. evet

92,2%
  2. hayır

7,8%
  1. anakin5555

anakin5555 User

Herkeste fazlasıyla kozmetik pet bide aynısından iki tane pet var. Ayrıca droidde dolu. İstemedğimiz kozmetik tasarımalrı satabilelim.

muh722 bunu beğendi.
  2. Aria

Aria User

Phonix falan varsa, kullanmadığın gemilere tak :D 100-200 kadar idare ediyor. :))

Eğer öyleyken yetişemiyorsan, support yaz, "Legend Dışı kalan tüm kozmetik tasarımları silin." diye. Belki silerler, not geri dönüşü olmaz silerlerse :)))

muh722 ve anakin5555 bunu beğendi.
  3. Zenginlik böyle bişi demekki :rolleyes:
    Kullanmadığın farklı tasarımları bana atsana:rolleyes:

4. kardeş tak diğer kullanmadığın hangarlara kenarda köşede dursun ben arada onlarla takılıyorum resim falan çekiyorum değişiklik olsun diye :D :D

5. Hiçbir konuya bu kadar katılmamıştım :D +1.000.000 benden :)

6. Siz sorunu anlamıyorsunuz beyler. Bakın isterse hepsini 100 hangara dağıtsın değişen birşey olmayacak. Hangar yine ağır olacak ve yine duracak onlar. Belki siz bilmiyorsunuzdur ama birçok gemi genellikle sıralamada olan ve sürekli kapı yapan gemilerin oyunları berbattır.Bir porttan uzun süre atlamaz. Bir uzun atlamayı kolay kolay yapamaz. Patladığında hemen tamir olamaz. Daha çok sorun var. İşte sorun bu satılamayan pet tasarımları diriot tasarımları. Belki sizin gemiler gelişme aşamasında bilemiyor olabilirsiniz. Ama sorun yüzünden oyunu bırakan insanlar biliyorum.
    Genel açıklama yaptıktan sonra kardeşim şunu diyim sana forum da uzun süredir bu tür konular gün yüzüne çıkıyor. Birçok kişi de suporta yazıyor. Ama bu konu hakkında suport elinden gelen birşey yok. Satılması içinde teklif sunma onlar da yapamıyor.

7. anakin5555

anakin5555 User

eywallah
    eywllah :D
    kardeş hangardaki tüm gemiler doldu
    keşke:(
    of of hepsi doldu suporta söylüyom inatçılar yapmıyorlar :D

GÜNCEL!

muh722 bunu beğendi.
  8. +1 konuya tam destek.

9. [​IMG]

öylede bişi olabilir tek olarak gözuksun kaç taneyse onuda yanına yazsın o zamanda yer kaplamaz

10. anakin5555

anakin5555 User

Hangi işsiz hayır dedi merak ediyorum :D uriyle satılsın dyenmi var :D
    Güncel

muh722 bunu beğendi.
  11. anakin5555

anakin5555 User

12. Fazla geliyosa silinmesini talep edebilirsiniz bencede :)) :D

anakin5555 bunu beğendi.
  13. neden silelim emek harcayıp kazanıyor bedava silmek mantıklı mı

anakin5555 bunu beğendi.

14. Satılması pek mümkün gibi durmuyor :D Herkes fikrini söylemiş verilen cvpları eleştirmeye gerek yok bence.

anakin5555 bunu beğendi.
  15. anakin5555

anakin5555 User

olmuyor kardeş suport inatçı silmiyor
    kardeş emek harcada boşuna sana yükmü olsunlar istediklerini sat işte şu an 15 tane fazla pet 25 tane fazla droit var hepside süs

16.  
  17. onları sileceksin yine oynamaya devam ediceksin yine aynı şeyler gelicek maksak bu döngüyü kar a çevirmek değil mi

anakin5555 bunu beğendi.
  18. 10 k kredi mi kar ?

anakin5555 bunu beğendi.
  19. Ben satılsın demedim uridium karşılığında takas edilebilir diye öneri bile sundum

20. anakin5555

anakin5555 User

Sayfayı Paylaş