Fenomen mod bi buraya baksın

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve zaaaaaaaaaaaaaaaaaaxd tarafından 15 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ●BMW●M●POWER● dedi:
    AYNEN EGOİSTİM VAR MI ÖTESİ ! BEN BİRİKTİRDİM ALDIM BİRİKTİRİP ALMAYAN ÜSTÜNE SOĞUK SU İÇSİN! ADAM GİBİ ELEŞTİRİLERİ ÇEKEMEYECEKSEN UFAKTAN İKİLE ! TERBİYENİ TAKIN ŞURDA ADAM GİBİ Bİ FORUM KEYFİ YAPTIRMIYORSUNUZ ADAMA ALLAHIN İLKOKULLULARI !

adam mesajında resmen kin kusuyor dalga geçiyor hareket ediyor tek bi ceza yok ben adamın egoistliğini bu kötü davranışını şikayet ediyorum tam tamına 1 ay ban yiyorum !!!! gerçekten fenomen mod bu yaptığın vicdanına sığıyorsa ve taraf tutmak vicdanına sığıyorsa bir şey demiyorum......

2. canhelin1

canhelin1 User

BNCE HAKLISIN EĞER BÖLE BİŞİ DEMİŞSE SUPPORTA BAŞVUR

3. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Öncelikle ban şikayetlerinizi suporta yazınız. Ancak küçük bir açıklama yapayım;
    1: Bir ay değil tartışma ve oyuncuya hakaretvari ithamlarınızdan dolayı 1 gün uyarı banı aldınız.
    2: Bahsettiğiniz oyuncu sizden önce gerekli uyarıyı aldı.

Lütfen eleştiri yaparken öncelikle eleştirdiğiniz konuların doğruluk payını araştırın yanlış bilgi üzerinden eleştirmeyiniz. Tekrarlıyorum eğer ban hakkında şikayetiniz varsa bunu forumda konu açarak değil supporta yazarak itiraz ediniz.

İyi forumlar...

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.