Fikirlerinizi almak istedim

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Flawless(*) tarafından 19 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba

Oyunu geçen sene bırakmıştım 1 hafta önce tekrardan başlamak istedim,forumdaki arkadaşların ve modlarımızın fikrini almak istedim Geminin son durumu şu şekilde

Diroit: Apis Zeus var, Elmas Burgu Güve Kalp Halka mevcut, 10 Havoc, 10 Hercules, 1 Spartan

Diroitler full 13. seviye geliştirmeli

Gemiler: Bütün yetenek tasarımları ve Cyborg Mimesis Pusat

29 Pro lazer kalanları geliştirilmiş LF4

ARGE:35 Klasik kalın sıkma argesi + Uzaylı Avcısı 5/5

PET: Hammadde toplama 3, Düşman Bulucu 3 Kamikaze 3

Önceliğimi neye vermem gerekiyor kararsız kaldım pek çok yeni şey gelmiş kararsız modüller vs. Yaklaşık olarak 300k uridium var.

1) Tyrannos Centurion ı akik yongası ile aldım. Centurion ın kendisi yok elimde henüz ancak ben bıraktıgımda baya güçlüydü değişen bir şey olmadıysa şayet.

2) Centurionu almak için yaklaşık 5.000 kadar takipçi eksiğim var kabaca 10.000/15.000 takipçiye sahibim. Bunu en hızlı nasıl tamamlayabilirim tek basıma oynuyorum. Bazen denk gelirse bir iki grup arkadaşı buluyorum.

3) Savaş biletini henüz almadım ancak centurion ı birleştirebilirsem XTZ10 hasar modülünü almayı düşünüyorum aldığım gibi kullanabiliyor muyum? En az %10 ekstra hasar genel hasar mı yoksa sadece lazer hasarı mı? %10 dan fazlasını elde etme şansımız var mı?

4) Orcus diye bir gemi çıkmış güve ve modülü ile birlikte epey bi kalkan delme sağlıyormuş bunları nasıl elde edebilirim?

5) Ebedi blacklight kapısı zor mu? Bu özellikler ile kaç dalga geçebilirim? Elit ortalama bütün cephanelerden 250-300k arası mevcut.

Zaman ayırdığınız ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

2. Aliens

Aliens User

Öncelikle size de merhaba, tekrar oyuna ve foruma hoş geldiniz diyerek yazıma başlamak istiyorum.

Önerilerimi şu şekilde sıralayayım:

1-) Centirion halen güçlü ama Orcus sahibiyseniz Orcus için modül arayarak daha güçlü bir gemi sahibi olabilirsiniz. Ama yine de Centirion'u almanızda zarar yok, alabilirsiniz.

2-) Takipçiyi Ebedi Kapı ile kasmanızı doğru buluyorum. Uzun sürse bile HammerClaw gemisini %50 Bekleme Desteği ile yavaş yavaş 102. dalgaya kadar yapın. Bu şekilde hem Uridium hem de kaynak toplamış olursunuz. Ebedi CPU içinde Invoke kesmenizi öneririm. Zaten onu keserken yine kaynak biriktirmiş olacaksınız.

3-) Pazar günleri Kappa yaparak Herkül sayınızı 20 yapın. Ardından Hades dönerek Bölünme Kristali biriktirin ve Spartan tasarımlarınızı tamamlayın. Ama Bölünme Kristali yeni roketatarlar içinde lazım olduğu için fazlasıyla Hades yapmanızı öneriyorum.

4-) Kararsız modüller adları gibi kararsızdırlar. Çok işlevsiz bir gemiyi de etkileyeceği gibi çok güzel istatistikler ile Orcus veya Centirion'u da etkileyebilir. Savaş biletini kesinlikle yapın. %10'dan fazlasını da çıkarabilirsiniz. Hatta şansınız varsa toplamda 3 farklı işlevsel istatistik arttırıcı bile bulabilirsiniz.

ÖRNEĞİN:
    En kötü ihtimal ile:

+%11 Hasar, -%5 hız. Bu modül Phoenix için kullanılabilir.

En iyi ihtimal ile:
    +%23 Hasar, +%4 Hız ve +%3 Kalkan Delme. Bu modül Orcus ve Centirion gemilerinde kullanılabilir.

5-) Orcus ara sıra Ödeme yolu ile geliyor. Takip ederek geldiğinde satın alabilirsiniz. Ve almanızı öneririm, Orcus içerisine takılan TÜM modül istatistiklerini iki katına çıkarıyor.

Söyleyeceklerim bu kadar. Umarım açıklayıcı olabilmişimdir. :)

Şansınızın bol olmasını diler, keyifli oyunlar dilerim...

YARGU bunu beğendi.
  3. Önerilerin için teşekkür ederim blacklight kapısı cok zorlamadı beni ancak 86. dalgada internet problemleri sebebiyle hakkı kaybettim. Hades için hazır bir grubum yok malesef

4. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Tyrannos Centurion kesinlikle işinize ilerleyen dönemlerde yarayacaktır. Orcus gemisi modüller ile birlikte halen kullanılabilinir bir durumda. Etkinlik ve ödüllerini takip ederek hangarınıza Orcus eklemeye çalışın.
    X-8 haritasında şimşek gemisi ile kasabilirsiniz.
    Etkinlik ödüllerini almak için görevleri tamamlamanız durumunda Savaş Biletlerini almayı unutmayın. Oldukça gerekli içerikler bulunuyor.
    Solace gemisi ile kolaylıkla yapabilirsiniz. 100. dalgaya kadar yapın daha sonra imha olarak uridium kasmaya çalışın.

İyi Oyunlar Dilerim.