Firmadan Birine Ulaşmak

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve SivriSinekSoktu tarafından 3 Ağustos 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yoozoo Games&Bigpoint Games bu firmalardan birine nasıl ulaşabilirim. Gidişat hiç iyi değil. Oyuncu olarak sıkıntılarımızı, isteklerimizi bir şekilde yukarıya duyurmamız lazım. Bunca yıldır bitmek bilmeyen bu kötü gidişatdan öyle anlıyoruz ki, firma yetkililerinin oyunculardan haberi yok.

Yeniliğe ihtiyacımız yok, tam tersi oyunun o güzel günlerine dönmeye ihtiyacımız var.

2. Sanırsam doğrudan ulaşabileceğin en üst merci support , onlar iletiyorlar zaten <_< Yetkililerin haberi vardır yanii

3. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Discord kanallarımızı deneyebilirsiniz.

Türkiye Takımı!

4. Discord kanalında mesaj atıyoruz, ancak cevap almayı bırak etiketledikleri için rahatsız oluyorlar. Ayrıca discord da görevli saimon dahil oyunun ne durumda olduğu, oyuncuların ne düşündüğünün umrunda olduğunu düşünmüyorum

@Suggester

Öneri göndermek istiyorum. Yukarıdakini etiketleyip öneriyi yazıp gönderiyorum ama birşey olmuyor. Metni köşeli parantez içinemi almanız gerekiyor?

Son düzenlenen: 3 Ağustos 2022
  5. TR|SUBUTAY

Merhaba,

En yetkili şuan sosyal medyadan ulaşabileceğiniz saimondur. Yüzlerce oyuncu ile irtibatından dolayı maalesef o şekilde bir algı olmuşta olabilir.

Türkiye Takımı!

6. @Suggester

Buradan fikir paylaşmak istiyorum ama beceremedim. Tam olarak nasıl yapıyoruz yardımcı olabilirmisiniz? Bide bu şekilde denemek istiyorum

7. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Oyunla ilgili genel konulara açabilir yada support ekibimize gönderebilirsiniz.

Türkiye Takımı!

8. g503

g503 User

hacı abi boşuna uraşma hiçbi şekilde ulaşamazsın oyunu yöneten ekibe.almanyadaki ekibin supportun raporlarını okuduğunu bile sanmıyorum artık.oyunu kendi haline salmış durumdalar tek yaptıkları oyuncuları tamamen kaybetmeden yeni gemiler vs vs çıkarıp kazanabilecekleri kadar kazanmak.oyunun gidişatını düşünseler şuan bot diye bişi kalmazdı hepsini banlarlardı onu geçtim hala tr1deki eternal buglu gemilerin eternal bugunu çözecek bir ekip oluşturmuyorlar o bile umurlarında deil.en kötü olanıda eternal bugu yapanları banladık diye açıklama yapmaları.tr1e girip gemi profillerine baksalar utanırlar heralde ama umurlarında deil.10 yıldır şahsi görüşüm darkorbitin bug bölümü ile 1 kişi ilgileniyor bence oda tek başına bişi yapamıyor.bence naap biliyonmu hacı sen o supporttan gelen hamburg adresine fax çek ama faxı resmi bir dille çek anca o şekilde birilerini belki uyandırırsın yoksa discort ile forum ile support ile felan geç bunları supporttakiler bilmiyormu bu eternal bugu vs vs tiren bilmemne olaylarını biliyorlar yukarıya raporluyorlar ama OKUYAN YOK anladınmı kısacası oyuncularının yazdıklarını ekipte kale alan yok yani kendini yırtsanda yazılım ekibinden 1 kişiye bile ulaşamazsın hatta almanyada öğretmen dayım bu oyunu oynuyordu oda senin gibi bimuattap bulmak istedi atladı hamburga gitti adamın dediği şu oldu ofiste bişi sorabileceğim bi danışma banko bile yok içeri alınmıyorsun bişide soramıyorsun sanki biz zombiyiz onlar insan bizden biri ile temasa geçince yazılım ekibide bize dönüşecekmiş gibi davranılıyor :D yani uraşma çünkü uraşsanda sonuç yok bu oyun böle.bu şekilde bug yüzünden oyuncu sayısı 10 a falan düşen diğer oyunlar gibi olucak ilerleyen zamanlarda hazır kalabalıkken keyfini felan çıkar boşver

9. malkoç34

malkoç34 User

oyun da kimse kalmadi bir cok admin gorev birakdi .D elimizden kalan turkiye ekibi bizi kandirmaya devam ediyor

10. ADAM35

ADAM35 User

Bu oyun 3 yıla kapanacak benden söylemesi :D

11. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Konu içerisinde yine attımcılar gelmiş.

Kilitlenmesi uygundur.

Türkiye Takımı!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş