Geri bildirim Fiyatlarda düzenlemeye gidilmeli

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 11 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

?

1. Fiyatlarda indirime yapılsın.

83,3%
  2. Fiyatlarında indirim yapılmasın.

16,7%
  1. Merhaba Arkadaşlar

Fiyatlar konusunda oyuncuların tamamının memnun olmadığına eminim. En başında Türkiye takımı çalışanlar olmak üzere bigpoint DarkOrbit'in Türkiye'de bu fiyatlarda satış yapmasının mümkün olmadığı anlaması gerekiyor.

Türkiyedeki asgari ücretin 2020 Tl olduğunu hatırlatmak istiyorum. Ülkemizdeki asgari ücretle çalışan insanların maaşlarının her bir kuruşunu hesapladıklarını, neye ne kadar harcadıklarını, ne zaman harcadıklarını bile not ettiğini bilmeniz gerekiyor. Bir çok insan aldığı bu maaşla ay sonunu zor getiriyor.

Daha çok şey söylemek istiyorum da konuyu fazla uzatmayacağım...

Fiyatlar konusunda kesinlikle düzenlemeye gidilmeli.!

Bu içerikleri geliri iyi bir kaç insana satmak yerine makul seviyede fiyatlandırıp herkesin alabilmesini sağlasanız emin olun şuankinden daha fazla kazanç sağlayacaksınız.

Net %50 oranında indirim yapılması gerekiyor.

2. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Konunuzu uygun bölüme taşıdım. Bu bölümde oyunculardan gerekli desteği alırsanız isteğiniz yetkili birime iletilecektir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Şubat 2019
  3. DraydiBoy

DraydiBoy User

Canı gönülden yanındayım kesinlikle yapılmalı ama şunu da unutmamak gerekir ki Bigpoint Games Şirketi Türkiye de kurulmuş bir şirket değildir fiyatları döviz üzerinden hesaplayıp ona göre düşünürsek %50 geçtim %5 olanaksız bir durumda başka ülkelerdeki fiyatlandırmalar ile kıyaslayıp düşünürsek de ülkemiz için sunulan fiyatlandırma ideal sayılabilir şahsen

4. oben

oben User

bence yapılmasın sırf sıralama yapacam diye tp şp uğruna uri indirim vs cekenler her lüksün bir bedeli olmalı gayet iyi fiyatlar hatta az bile artırılabilir..

5. indirilmeli VİP de indirilmeli

Sayfayı Paylaş