Duyuru FLASH PLAYER BROWSER -develop

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Separzx tarafından 9 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Separzx

Separzx User

Merhaba, oyunu oynama buluşumu aşağıda bir tarayıcı üzerinden paylaşmak istiyorum.

Pek çok insanın oynamaya devam etmek istediğini bildiğim için videomu paylaşmak istiyorum Prosedür ve talimatlar User-Agent Switcher for Chrome'u indirirsiniz eklentilere program simgesini sabitleyin seçenekler simgesine sağ tıklayın Yeni Kullanıcı aracısı adı: BigpointClient / 1.4.6 Yeni Kullanıcı-Aracı Dizesi: BigpointClient / 1.4.6 Grup: FLASH Eklemek mi? : Değiştir Gösterge Bayrağı: Büyük ekle düğmesiyle ekleyin !! ardından simgeye sol tıklayın ve ayarları FLASH olarak değiştirin Talimatları birazdan buraya göndereceğim

Son düzenlenen: 10 Ocak 2021
    __X_GNR_X__ bunu beğendi.
  2. Separzx

Separzx User

wait sec reupload video

3. kaos*06

kaos*06 User

keşke tarayıcı dilini papua yeni ginece yapaydın daha iyi anlaşırdı ya bi sağ tık türkçeye çevir bukadarmı zor.
    valla arada bir hata veriyor ama oyunu başlattı hangar açıldı bazan tıklayınca kayıt sayfasına atıyor bakalım ne olacak.

4. Separzx

Separzx User

5. wizz46500

wizz46500 User

bunlar yasalmı yasalsa bende yapacam istemcı kapatıp duruyor 28 aralıkdan beri bi güncellemede gelmedi zaten

6. zorla kendi istemcisini kullandırmak zorbalık kardeşim ben onların düzgün olmayan programını kullanmak istemiyorum isteyen yapsın bence

7. çalışmıyor hocam şu an bu yöntem. flash tamamen kapandı

8. bu sistemle oynamak isterseniz bilgisayarın tarihini 11 ocak veya daha eski yapın girersiniz