Flash Player Desteği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve tabutçu99 tarafından 19 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. tabutçu99

tabutçu99 User

evet yılbasından sonra crome flash player desteklemıcek bu oyuna nasıl gırecez ınddırmelımı olacak 20 gun kalmıs hala bi konu bıle acılmadı ?

2. xArsimAx

xArsimAx User

Aralik 2020 olmasin o kardesim daha 1 sene var ;)

3. Mr.User

Mr.User User

Çok konu açıldı. Ne oluyor ne olacak diye kendimizce fikirlerimizi ortaya koymaya çalıştık.

Ama sana şunu diyim.

Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır.

Dün başlamaya çalışan etkinliğin ne hale geldiğini gördün.

Basit bir etkinlik.

Bir harita gibi görünsede 16 haritadan oluşan kompleks bir yapı. İçeri girilecek ve yaratık kesilecek. Bu kadar.

Sonuç :))))

Sen şimdi sormuşsun.

Arkadaş bu flaş kapanınca ne olacak? ne gibi bir hazırlığınız var?

1- Almanya'nın bu durumdan haberi yok :)

2- Oyunu indirmeli hale getirmeye çalışıyorlar ve hatalarla dolu bir durumu çözmeye çalışıyorlar.

Darkorbit Teknik ekibi çözme metodu: Kapatın gitsin :)

4. iyi de indirmeye doğru gidilirse çok kötü olacak bence indirilen oyunları görüyoruz ileden geçilmiyor üstleik bot da değil tamamıyla hille yani bildiğin böyel ölümsüz dp li gemiler yüksek hızlı hileli gemiler ne kadar banlanma yapılsada bir yolu bulunur ve zaman içinde darkorbit tarih olur...

5. PİONEER

PİONEER User

31.12.2020 kapatılcak Adobe

bi sakin olun koskoca 1 yıl var

6. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

2020 yılının sonuna doğru beklediğiniz konular açılır muhakkak :) İndirilebilir İstemci üzerine çalışmalar devam ediyor.
    Kısa süre içerisinde çözülemeyecek bir sorundan daha fazla oyuncunun etkinenmesi yerine iptal etmek daha mantıklı değil mi? Evet oyun içerisinde etkinlik başladıktan sonra bunun yaşanması çok da istenen bir şey değil ama diğer taraftan da düşünmek lazım.

İyi forumlar.

7. Mr.User

Mr.User User

Sana kalırsak 30 aralıkta oyun indirme versiyonunu yayınlanır :)

İş-okul hayatınız nasıl bilmiyorum ama klasik bir Türk gibi davranmaz Almanlar.

Almanyada doğmuş ilk okulun bir kısmını orada okumuş biri olarak bunu gönül rahatlığıyla diyebilirim size:) (Yumurta-kapı)

kaldı ki bu bir Süreç.

Hazırlık - Geliştirme- Testler- Sonuç

Hazırlık süreci çoktan başladı. Geliştirme kısmınında sonlarına gelinmiş olması gerek. Yoksa yetiştiremezler.

Test kısımınıda öyle bir günde 2 haftada bitiremezler.

Bu oyunu oynayanların seprom Buglarını nasıl ne konfirigasyonlarla yaptıklarını hatırlamak gerek.

Testlerin ben size diyim en az 6 ay sürer.

Her gün bir açık bulur bu oyuncu kesmi :)

Ve bu testleri maksimum oyuncuyla yapmak isteyecekler.

Testler bitene kadarda Bannlama beklemeyin deyişimin nedeni budur.

Hile konusunada şunu söylemek isterim.

oyunun indirmeli hale geldiğinde çokca bende duyuyorum oyunda hilelerin artacağı.

1- Bugünden beter olmayacağını ben size garanti ederim :)

2- İndirmeli oyunlarda eğer oyun dosyalarına ek bir şeyler katılmışsa oyun bunu anında anlayabiliyor.

Dolayısıyla, bugünlerde yaşanan sorunlardan ders çıkarmış olursa Yönetim o günlerde kimsenin gözünün yaşına bakmayacaktır.

AtomyTR ve «®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.