flash player

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -Mavi_ßey-..│•√s•│ tarafından 24 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sa daha az önce flash playerı güncelledim (11.9... sürümünden 12.0..... sürümüne) ardından pc yi yeniden başlatıım oyuna girince sağ tık yaptım ama hala adobe flash player 11.9...hakkında yazıyor 12 olması gerekmiyormuydu not : yandex kullanıyorum

cevap verin !!

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ocak 2014
  2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Flash player sürümüne baktım yanlız hala You have version 11,9,900,152 installed yazıyor 12 versiyonuda yükleseniz şuan oyun gerekli olan sürümü kullanacaktır.

3. modum zaten sorun orda 11 versiyonunu kaldırdım 12 yi yükledim ama gene olmuyor gene olmuyor şimdi 12 yi kaldırıp bida yüklicem birde ayrıyetten bende adobe reader 9 var gereklimi o

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Size problem olan nedeni almış değilim oyunamı giremiyorsunuz yoksa başka bir sebepmi var güncelleme yaptı iseniz ne için yaptınız.

5. ya şidmi nasıl anlatsam oyuna girdim sağ tıkladım en altta adobe flash player 11.9.900 hakkında uazıyordu nete girdim flashın son sürümüne baktım 12.0.4 yazıyor güncelleyim dedim güncelledim ayrıyetten yandex ide güncelledim pc yi yeniden başlattım oyuna girdim tekrar sağ tıkladım ama yine adobe flash player 11.9.900 hakkında yazıyordu. 12.0.4 Yazması gerekmiyormuydu

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Oyunda herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsanız ne yazıp yazmaması problem olmamalı tamam dediğiniz doğru yazması gerekir ama şuan mevcut sürüm 11.9 olan belki o yüzden hala aynı görünmektedir 12 ye siz isteğiniz ile yükseltilmiş normalde flash yeni sürüme geçmek istediğinde sizi uyarır ve yükseltilsinmi diye sorar belkide kendi isteğiniz ile yükseltiğinizde olmuyor sorun yaşamıyorsanız sıkıntı yapmayınız.

7. sorun yaşıyorum oyun arada kasıyor özellikle 5-3 te pala bile toplayamıyom

8. Nefes

Nefes User

Merhaba

Sorun sadece flash player kaynaklı olmayabilir internet hızı ve pc verimliliğide çok önemlidir ekran kartı ram ve işlemcilerinde etki azlığı oyun donması ve yavaşlamasına sebep olabilir oyun kasmaları yaşadığınızda oyunu f5 liyerek devam ediniz bu tür problemlerde bende bunu yapıyorum sizde bir deneyin şuan geniş anlamda bir çözüm sunamıyorum çünki açıklamış olduğum sebeplerden dolayo olması muhtemeldir.

9. tamam yinede sağolun başka birinin cevap vermesi için konu açık kalabilirmi

10. Nefes

Nefes User

Merhaba

Tabiki kalabilir keyifli forumlar dilerim...

11. Merhaba ,

Chrome kullanıyorsanız boş adres yerine

chrome://plugins/

yazın. Açılan pencerede ;

Resimdeki şekilde benim ayarlarım.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.