Öneri FLASH PLAYERDAN KURTULALIM ARTIK

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve BìŁGέĦάÑ[AŧA™] tarafından 17 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bu sorun beni artık çok yormuş durumda sırf bu oyunu oynamak için 30k verip pc topladım lakin oyunda donmalar fps kayıpları yaşamaktayım piyasadaki her oyunu yüksek grafik ayarlarında sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorken bu oyunu oynayamıyorum.Denemediğim tarayıcı denemedim oyun clıentı kalmadı yeter artık.Forum ahalisinden bu posta destek bekliyorum ve oyunun yeni bir motora geçmesi için Tr ekibinden üst yönetime baskı yapılmasını rica ediyorum.

titans___ bunu beğendi.
  2. bende isterim darkorbitin flaş player motorundan tamamen kurtulmasını 3 yıl önce unity geçeceğiz dendi hala geçilmedi . oyuna girer girmez istemci donuyor ve mecbur kapatmak zorunda kalıyoruz bu yetmezmiş gibi oyuna girerken recatcha denen belayı oyun girişine eklediler hangi oyunda oyun girişinde recatcha var bunca oyun oynadım bi tek bu oyunda var giriş ekranındaki recatcha kaldırılmalı ve tekrar unity gündeme getirilmeli böyle devam ederse darkorbit çok oyuncu kaybeder zaten bu oyunun mevcut kitlesi belli yeni oyuncu bu oyuna gelmiyor aslında darkorbit için en iyi fps ve optimizasyon veren oyun motoruna geçilmeli hangisiyse böylece eskiden bağlantı sorunlarından dolayı oyunu bırakanların birçoğu oyuna geri döner oyunda oyuncu sayısı artar

titans___ bunu beğendi.
  3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Adobe'nin kaç sene önce duyuru yapmasına rağmen hazırlık yapmayan hatta istemci görünümlü flash player gömülü çakma tarayıcı ile 2 senedir devam ettiren firma masraf yapıp unity'e geçmek istemiyor sanırım. :) Yoksa bu kadar zaman aralığında unity player'a uygun bir şekilde oyunu sıfırdan çoktan ayarlayabilirlerdi. :) :D