Flower Ganimet Kutuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Pirate-Of-Sky tarafından 11 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Sırf bu etkinlik için katlayıcı çektim. Daha önce DO ekibi hakkında yanılmayan hislerim bu seferde bizi mağdur edecekler diyor.

the-Godfather-KaaN™ bunu beğendi.
  2. saat 10-14 arası ve 18- 23 arası çıkıyor çiçekler.

N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Eylül 2020
  3. niye böyle ya ne alaka

4. T-129ATK-

T-129ATK- User

bu çiçeklerden topladım ama ne bi hediye geldi ne de birleştire bişey geldi anlamadım gitti

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Açıklanmış kesin bir etkinlik bitiş tarihi bulunmamaktadır. Ancak etkinliğin aktif olduğu süreler belirtilmiştir. konu detayına Buradan ulaşabilirsiniz.
    Forum Kurallarınca link paylaşımı yasak olduğundan mesaj içeriğiniz tarafımca düzenlenmiştir. Bunun yerine alıntı yapmanız daha doğru olacaktır.
    Birleştir bölümünde olan materyalleri birleştire bilirsiniz.
    Etkinlik içeriği olup, Merkez Ekibe bağlıdır.

İyi Forumlar.

6. aimable

aimable User

Arkadaşım üzülerek söylüyorum ki haklı çıktın yine ;)

7. PİONEER

PİONEER User

sasirmadik ;)

8. hep haklı çıkmasan olmaz dimi:):) yarım saattir x4 haritasında kuvars arıyorum ama malesef yok

the-Godfather-KaaN™ bunu beğendi.
  9. vur deyince öldürüyor do ekibi 12 dakikada 1 kutu topladım ayıptır toplamayalım diye yapmıslar resmen

azaltılmasına lafım yine olmazdı fakat bari azaltıldı içerikleri yükseltilseydi 12 dakika 7 parça çiçek için dolandım durdum

10. KuRaLSıZ

KuRaLSıZ User

Yaw siz önce bozun sonra milletlere özür diler yok böyle yok öyle oldu siz niye etkinlik yapıyorsun ve geri iade ediyorsunuz milletin parasına yazık değilmi öyle herşeye rahmen alıyor sizde oyunu bozun millet daha fazlasınıda versin oh ne güzel siz parayı kazanın bizde fakir kalalım doğrumu...

the-Godfather-KaaN™ ve Agır_TR bunu beğendi.
  11. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Öncelikle burada gönüllü çalışanlar olduğumuzu ve içerik değişikliklerini Merkez Ekip tarafından değiştirildiğini belirtmek isterim. Durum hakkında yapılan açıklama; güncelleme öncesi içeriklerin oyuna yanlış olarak dahil edildiği yönündedir. Düzenlemenin haksızlık olduğunu belirtmeniz bence de doğal olabilir. Ancak itham da bulunmayınız.

İyi Forumlar.