Bug / Oyun hatasi Forbidden Hatası

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve xxthemexxx2 tarafından 27 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Siz support ile direkt iletişime geçebilirsiniz. Ticket numarası ****

Etkinlik geçmeden şunu supporta bildirin açılsın gemi forbidden hatası oldu ya. Nasıl oldu onu dahi bilmiyorum pcyi açıp kapattım 2 dakika içerisinde forbidden verdi.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Ekim 2018
  2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konu başlığını ve mesaj içeriği tarafımca düzenlenmiştir.

Support ekibi size en kısa sürede cevap verecektir. Lütfen sabırlı olun.

İyi forumlar.

3. 5 gün sonramı. Dalgami gecıyorsunuz acaba. ?

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen üslubunuza dikkat edin.

Support ekibi 48 saat içersinde cevap vermektedir. En kısa sürede size geri dönüş sağlayacaklardır. Yaşadığınız durumun ne kadar can sıkıcı olduğunun farkındayım, ama ne yazik ki forum üzerinden yapabileceğim bir şey yok.

İyi forumlar.

5. 48 saat demek etkinlik geciyor demek. Kim telafi edecek etkinliği. Onu geçtim katlayici vip indirim destekler bunlarin sureleri ne olacak. ?

Hocam zor birşey degil. Siz 1-1 iletisim kurabilirsiniz ki biliyorum yaptiğinizi. Ticket numarasini verdim orada bi el atın.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Ekim 2018
  6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen ard arda mesaj yazmayınız. Mesajlarınızı birleştirdim.

Mağduriyyetinizin farkındayım ama elimden gelen bir şey yok, ne yazik ki.

İyi forumlar.

7. Saçma bir durum değil mi acaba bu. Support bu gün o hesabı açmaz ise ne olacak acaba ? Diyecekleri şey oyun hatası vs ama olan bize olacak etkinliği kaçıracağız, para verdiğimiz oyun ekipmanlarının süresi boşa gidecek. Kim karşılayacak acaba ?

8. Bu hatayı alan adamlar sadece lazerstorm etkinliğinden mi geri kalıyolar. adamlar bende dahil olmak üzere hem lazer storm hem vortez cadılar bayramı hemde takvimden uzak kalıyorlar. Bu adamların suçu ne? Ama biz supporta yazdıkça yemin ederimki gerekli bütün bilgileri attım adam bana diyoki bu gemi sizin mi eminmisiniz diyor yok ya ben zaten canım sıkıldı öylesine mail attım size. Tek tesellim hesapta vip falan yoktu.

9. Yav yeminle support sabrımı deniyor. Maili atıyorum 26 dakika sonra cevap yazıyorlar istediklerini atıyorum tık yok daha.

Herhangi bir FA yada FM iletin şu supporta açsınlar gemiyi artık. Gerçekten sabrımı deniyorsunuz şu an ben para veriyorum kendi paramla eziliyorum ya. Siz bana hizmet etmek zorundasınız ben sizin keyfinizi beklemek zorunda değilim. Burada FM yada FA lara birşey dediğim yok. İletin şu supportta kim varsa ona, baksın şu tickete gerçekten sinir olmaya başladım artık.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ekim 2018
  10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen ard arda mesaj yazmayınız, mesajlarınızı birleştirdim.

Forum üzerinden herhangi bir şekilde support ekibine müdahele edilemez!

Hesabınızın en kısa sürede açılması için support ekibine eğer biliyorsanız Üye-İD'nizi veya oynadığınız sunucuda yeni bir hesap açarak sıralamadan pilot profili linkini ekleyerek, hesabın kayıtlı olduğu mail adresi üzerinden başvuru yapmalısınız.
    Bunun dışında support ekibi sizin hesabınızı oynadığınız sunucuya aktardıkdan sonra size cevap verecektir.

Bunun dışında unutmayın ki hesabınız sizin kontrolünüzdeyken bu hata ile karşılaştınız.
    İyi forumlar.

11. Benim kontrolümdeyken öylemi. Forbidden hatası 2018 e kadar oyunda dahi yokken sizin saçma sunucu birleştirmeniz yüzünden görülmeye başladı benim hatam olduğundan eminmisiniz. Ben ne sunucu değiştirmeye çalıştım nede başka birşey kendi kendisine oldu. Bana bu oyunu savunma sözde sende oyuncusun.

12. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bende bir oyuncuyum, yaşadığınız durumun ne kadar can sıkıcı olduğunun bende farkındayım. Lakin benim sizin hesabınıza forum üzerinden müdahele etme yetkim yok. Lütfen bunu anlayın, eğer olsa idi anında size yardımcı olmaya çalışırdım. Bu hata ile nasıl karşılaştığınızı tam olarak bilmiyorum, ama hatanın kendiliğinden oluşması kulağa imkansız gibi geliyor.

İyi forumlar.

13. Raporunuzamı eklersiniz ne yaparsınız bilmem. Bu gün gitti anlaşılan gerçi hesabım açılır mı bu kafayla orasıda muallakta ancak Almanya ya yazın telafi versinler haftaya lazer storm etkinliğini geri getirsinler terör kapısını uzatsınlar. Terör kapısı ilk geldiği hafta boyunca kaç kapı gitti haddi hesabı yok. Lazer storm etkinliğine oyun hatası yüzünden katılamadım vip indirim katlayıcı bunların süreleri gitti boş yere. Bunları raporlarmısınız. ? Raporlamayacağınızı bildiğim halde söylüyorum. Birde tek ben bu hatadan muzdarip değilim serverlerde çok var muzdarip olan. Bak mesela benim arkadaşlar 43 tane hades yapmışlar ben 18 kapı yapıp bırakacaktım altı üstü ya.

Paradoks tebrikler kardeşim. Gün bitti ve sizden geri cevap hala yok. Bu oyunu neden oynuyor isek oyuncular olarak. Para verip işkence satın alıyoruz resmen.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ekim 2018
  14. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen ard arda mesaj yazmayınız, forumda flood yasaktır.

Sizin ve diğer oyuncuların yaşadığı bu sorunları haftalık raporlara ekledim.

Ben görevimi yaptım ve durumu üstlerime iletdim. Onlarda görevini yapacak ve merkez ekibe durumu rapor edeceklerdir. Geriye kalanlar ise merkez ekibin insiyatifindedir.

İyi forumlar.

15. Etkinlik geçti ve hala cevap yok. Teşekkürler...