Geri bildirim Forum Ban

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Traubbe tarafından 14 May 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Traubbe

Traubbe User

Dün 1 Günlüğüne forumda ban yedim.Bugün forumu açtığımda ise mesaj attığım bir konuda birisi çok FM veya Admin gibi konuşuyorsun dedi.Bunun hakkında ne yapmalıyım.
    Cümleye merhaba ile başlıyordum. Admin tarafından uyarıldım cümleye öyle başlamamaya başladım.Türkçeyi düzgün bir şekilde kullanmak ban sebebi ve Forum ban sebeplerinin neler olduğunu bana söylerseniz ona göre davranayım.Türkçeyi düzgün kullandığım için ban atılır mı?

2. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Aldığınız uyarı sizin Türkçeyi düzgün kullanıp yada kullanmamanız ile alakalı değildir. Kullandığınız mesaj formatından dolayı ceza aldınız.
    Bu şekilde kullanabilirsiniz ama;
    Tarzında kullanmanız yasaktır yönetici ve görevli formatı sayılmaktadır.

İyi Forumlar

3. Traubbe

Traubbe User

Bana Rüzgar adminimden uyarı geldikten sonra hiç bir mesajımda Merhaba; cümlesi ile başlamadım.
    lf4 ve diroid günleri adlı konuya
    Sistem kendisi belirliyor bununla ilgili Moderator ve Adminlerin dahi bilgisi bulunmamaktadır.
    İyi Forumlar
    En son bu yazımı gönderdim ve ardından ban yedim.

4. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Rüzgar admin chat adminidir ve chat ile sorumludur. Burası forumdur.
    İyi Forumlar yazınızı bir alt satırda yazmanızdan dolayı ceza verilmiştir. Daha önceden format konusunda uyarısı yapıldığından dolayı.

İyi Forumlar

5. Traubbe

Traubbe User

Bilgilendirme için teşekkürler ben konuşma uslubundan dolayı aldığımı zannedim banı.cülemi yazdıktan sonra yanına İyi Forumlar yazsam sorun olmaz galiba.Konu kilitlenebilir.

6. *Asalet*

*Asalet* User

Merhabalar,

Konu cevaplanmış olup kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.