Forum Etkinlikleri Sorular

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve GÖÇEBE tarafından 3 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lllecelll

lllecelll User

2. etkinlik için akşam 19:00da soru konusunu nereye açacanız?

2. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Etkinliği yine buradan duyuracağız. Cevap konusu ise yine Resmi Forum Oyunları bölümümüzde olacak.

İyi forumlar.

3. Sayın adminlerim , 2 .etkinlikte "
    • Farklı haritalarda bulunun toplam 20 adet klan istasyonlarından birer resim alıp foruma yüklemeniz gerekmektedir." demişsiniz. 20 istasyonun da tek tek fotoğraflarını alıp mı foruma yükleyeceğiz , yoksa 1 tane istasyonun fotosunu atmamız yeterli midir ?

4. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

20 farklı istasyon 20 resim atılacak :D

5. ödülümü ala bilir miyim ?:D:D

6. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Gerekli incelemeler ve etkinlik bittikten sonra görüşelim :D

7. saat ve tarih gozukmeden hizlica aldim ekran goruntulerin bir sorun teskil eder mi ?
    @GÖÇEBE

8. Tebrikler 1. sen oldun öyle görünüyor.

Bir arkadaş resimleri istenilen şekilde atmadan 20 sini birdende atmış. Ben istenildiği şekilde atmak için uğraşmasam daha erken atabilirdim :( Tamam oda resimleri çekti emek verdi ama bu şekilde de hak geçicek o yüzden istenildiği şekilde atılmayanların cevapları geçersiz sayılmalı

• Resimlerinizin yer kaplamaması için aşağıdaki formatta olması gerekmektedir.
    Önemi olmasa böyle bir madde koyulmazdı

Son düzenlenen: 8 Temmuz 2018
    XaLo•SeDaT bunu beğendi.
  9. tesekkur ederim
    ve dedikelrine katiliyorum

FuRKaNSVaTtr bunu beğendi.
  10. Yer kaplamaması için istenilen şeyin ne olduğunu anlayamadım. Foruma resim yüklemeyi biliyorum sadece orda belirtilen şey nasıl yapılıyor acaba modlar cevap verirse sevinirim

11. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Hayır sorun olmayacak.
    Merhaba,

Oraya da yazdığım üzere:

Kurallara uymayan mesajlar silinecek ve kişi yarışmadan elenecektir.

Yani sorun olmayacak, merak etmeyin.
    Merhaba,

Maddelerde yazdığım bir mesaj var, bir kodun içerisinde mesajın nasıl yüklenmesi gerektiği belirtilmişti. Korkarım mesajınız kabul edilmeyecek. Doğrusu, FuRKaNSVaTtr ve XaLo•SeDaT ' un yaptığı gibi olmalıydı.

İyi forumlar.

12. Resim

Resimlerin linkini resim yazan kısma koycaktın. Her bir resim için bunu yapcaktın

13. ya cidden saçmalıyosunuz ya vallahi bu kadar emeği boşa çıkaran bir oyun görmedim ben iyi kolay gelsin bakalım

14. Yeni etkinlik nerede açıklanacak saat 19:00 ı geçti.

15. Resim yazan yere tıklayıp linki yapıştırdım zaten resim de gayet yüklendi ne yapmaya çalışıyorsunuz gerçekten anlamıyorum boşu boşuna emekleri çöpe atıyorsunuz ama neyse Allah her şeyi görüyor hak yemenin günahı büyüktür.

16. Benlik bir durum yok ben zaten senin emek verdiğini kabul ediyorum ama istenildiği şekilde atmak zorunda olmasak bizde senin gibi resimleri atardık. Senin attığın şekilde resimler gözüktüğünden gereksiz yer kaplıyor. Dediğim gibi böyle bir madde yer almasa hepimiz böyle atardık. Ayrıca benim dememle işler yürümüyor yani etkinliği düzenleyen görevliler karar veriyor.

17. Yemin ediyorum oyuna olan gram hevesim de gitti en nefret ettiğim şey emeklerin boşa gitmesi. Ayrıca kusura bakmayın ama bu koyulan kural eğer tamamen forum kasmasın, diğer oyuncular zorluk çekmesin diye olsaydı ve gerçekten hızlı olan hak eden kazanacak olsaydı gayet basit bir şekilde mesajımı düzenleyebilirdiniz. Bunun yerine geçersiz sayarak tek yaptığınız şey emekleri çöpe atmak. Ben bunda direk art niyet ararım. Ayrıca konuya yollanan diğer cevaplara da bakarsanız çoğu insan benim attığım şekilde yollamış. Hızlı olan değil forum kullanmayı çok iyi bilen kazanır yazsaydınız etkinlik konusuna daha iyi olabilirmiş.

lllecelll bunu beğendi.
  18. lllecelll

lllecelll User

adminim o kadar istasyonda resim çekmek abartılı olmuş şöyle 1 veya 3 resim olsa ne olurdu sannki sonuçta hızlı olan kazanıyor.

19. admin sonuç kimler kazandı ? bide bundan önceki bulmaca etkinliğinin kurası ne zaman cekilecek belli mi su ikisini zahmet olmassa cevaplayıverseniz

20. Bulmacada da çekiliş olayı adil değil sabah saat 7.30 da kalkıp ilk cevabı ben attım. Belkide bir çok oyuncu benim bulmaca cevabımdan faydalanarak bulmacayı doldurdu. 2

Bulmaca konusuna ilk cevap atan ben oldum. İlk cevap atanlardamı çekilişe dahil oluyor. Eğer öyle ise hiç adil değil ilk oyuncu kimseden taklit içermeyeceği için, cevapları almadığı için çekilişe dahil olmamalı. Bunu çekilişe ilk katılan olduğum için söylemiyorum. Tüm etkinliklerde böyle olması gerektiğini ve herkes için böyle olması gerektiğini söylüyorum.

Ayrıca daha önce yapılan bir etkinlikte 1. oyuncu direkt olarak ödül sahibi oldu ve geri kalan oyuncularda çekiliş usulüyle ödül sahibi olmuştu.

İlk cevap atabilmek için 7.30 da kalkıp 8.00 de konunun açılmasını ve cevabı atmayı bekledim. Ayrıca ilk cevap atan ile son cevap atan oyuncuyu aynı kefeye koymak yanlış bir karar

Yılbaşı etkinlik çekilişi bu şekilde yapılmıştı.

KIZIL bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş