Forum Etkinlikleri Sorular

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve GÖÇEBE tarafından 3 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. adminim kolay gelsin seviye tespit sınavı icin mesaj atmıstım size odulum geldi cok tesekkur ederim ama daha kapıya atlamadım acaba pazar gunu x2 de atlarsam x2 odullerini alırmıyım

KATALONYA bunu beğendi.
  2. KATALONYA

KATALONYA User

Bende nasıl yolladığınızı öğrenebilirmiyim ben support genel sorulara attım server ıd nick olarak.

3. ben supporta oyun sorunu nu sectim kazandıgıma dair kanıt olarak kazananların linkini sırasıyla kullanıcı id mi serverimi ve nickimi attım
    sistem mesajı geldi 2 gun icerisinde donulcek diye cuma gunu atmıstım bugun 17:37 civarı gelmis

4. KATALONYA

KATALONYA User

teşekkürler güle güle kullanın iyi forumlar.

5. .Paradoks.

.Paradoks. Team Leader Team Darkorbit

Merhaba,

Ödül olarak verilen Zeta kapısın bitirilmiş olarak istediyseniz eğer pazar gününü bekleyib, çift ödüller ile kapıyı bitirebilirsiniz.

İyi forumlar.

6. Paradoks adminim, Darkorbit seviye sınavında yedek talihlilerden bana sıra geldi. bugün supporta yazalı 3. günüm oldu, halen bir cevap yok.
    Biliyorsunuz ki x2 kapı ödülleri pazar günü. Support hafta sonları çalışıyor mu? Ödülümüz pazar gününe kadar yetişebilir mi? Saygılar..

KATALONYA bunu beğendi.
  7. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Sayın arkadaş hafta sonları almanyadaki support yetkilileri çalışmamaktadır. Lakin seviye tespit yarışmasını kazandığınız için sizi tebrik ederim. Sizin ödülünüz şuana kadar verilmediyse muhtemelen hafta başı verilir.

İyi forumlar.

fazlasiylafakir bunu beğendi.
  8. TALIPHAN

TALIPHAN User

gemimde 34 bin rinusk 25 bin takipçi var , yeşil ganimet anahtarı olmadıgını için en zor parçaları toplamama ragmen promethus lazer ve centrıon gemi alamıyorum , neden yeşil ganimet anahtarı sadece uridyum ve zeta kapısıyla alınıyor , ayda 1 tane bile zar zor yapıyoruz artık yeşil ganimet anahtarı etkinligi gelsin..

9. bekçi27

bekçi27 User

@TALIPHAN arkadasıma katlıyorum modum bu kadar bırlestıre malzeme gelıyor artık yeşil ganımet anahtarına birleştire getirin her seferınde 75 tane anahtarı tamlayana kadar canımız cıkıyor zetada zor acılıyor hem centuor alabılıyom su an hem proları ama yeşil anahtar sıkıntısı var benım fıkrım birleştire gelmesı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 May 2020
  10. .Paradoks.

.Paradoks. Team Leader Team Darkorbit

Merhaba,

Bu durum ile ilgili düşüncelerinize Güncelleme ve Fikir Havuzu yer verin. Destek aldığı sürece raporlarımıza ekleriz.

İyi forumlar.

11. -ALABORA-

-ALABORA- User

1-bu bayramda etkinlik olacakmı olacaksa ne etkinligi ?
    2-kronos kapısı çifte kazanç hangi günler oluyor belirli bir günü varmı ?

12. 2. sorunun cevabı: her cumartesi oluyor.

13. uridium kasmak uzun sürdüğü için son günü hesaplayım düzenli bir şekilde uri kastım son gün sabahtan laglı bir şekilde zar zor kapıları hallettim garanti olsun diye de %400 etkinliğinden uri çektim ve 256k urim var şuan etkinlik bileti alıp son hasar görevimi tamamlamam gerekiyor ancak lag çok fazla olduğu için etkinlik için ayrılan sürede etkinliği oyun sebepli tamamlayamıyorum. Şimdi sorularım şunlar
    1-etkinlik bileti alıp son 4 saatte kazanabileceğim etkinlik ilerlemerini riske edip hiçbirşey elde etmeden 200k uri mi harcıyayım
    2-bütün 1 hafta bugünü bekleyip 200k uri kastım etkinlikteki premium ödülleri almadan lag ın geçmesini mi bekleyeyim
    3-bu oyun sebepli etkinlikte ilerleyemeyen sıkıntı yaşayan ok kişi var bize bir esnetme sunulacak mı

tamam biliyorum etkinlikler sisteme otomatik bağlı ancak bize son saniye ye kadar hak tanınıyor etkinliği tamamlamak için hadi son 1 saat sıkıntılı falan anlarız ama bütün gün lag sorunu vardı ve ilerleme kaydedemedik burda hak yeniyor lütfen bir açıklama bekliyoruz ben gerekirse hesabımdan 200k alın premium ödülleri verin derim ama nafile lütfen açıklama yapın

14. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Oyun içinde oluşan sorunları raporladık. Bizlerde gerekli açıklamalar ve düzeltmeler yapılmasını beklemekteyiz. Serzenişinizi anlıyorum fazlasıylada hak veriyorum fakat Forum Takımı olarak bizim bunun hakkında yapabileceğimiz bir durum söz konusu değildir.

İyi forumlar.

15. -ALABORA-

-ALABORA- User

veya oyun pc üzerine gelse bircok oyun gibi tarayıcı üzerinden degilde
    pc indirilip oynansa daha iyi olmazmı ?
    sayın moderator bunuda yetkili kişilere raportlarmısınız ?

16. Titan.

Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

Merhabalar,

İlgili konu için Unity'ye Geçiş konusuna incelerseniz pek yakın zamanda istediğiniz olay gerçekleşecektir.

İyi Forumlar.

17. -ALABORA-

-ALABORA- User

Geliştirilmiş LF-4 Günü 'de
    EPSILON kapısı yaptıgımızda örnegin lf4 cıkıyorsa gelişmişte cıkma şansı varmı yoksa
    gelişmiş cıkarsa normal lf4 cıkmıcakmı
    2 sininde cıkma şansı varmı yada bununla ilgili bir bilginiz varmı ?

her Epsilon Kapısını tamamladığınızda LF 4 size ödül olarak gelmeyebilir. Çıkma olasılığı tüm Epsilon kapıları içersinden % 25'dir
    bu gelişmiş lf4 günündede gecerlimi ?

18. Titan.

Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

Merhabalar,

Etkinlik günü gelince Sadece Geliştirilmiş LF-4 alabilirsiniz.

İlgili Geliştirilmiş LF-4 Günü konusunda derki,
    Yani anlaşılacağı üzerine oranda herhangi bir değişiklik söz konusu değildir.

İyi Forumlar.

19. atmaca5312

atmaca5312 User

hesabim çalindi supporta yazdim gram umursamiyorlar bu oyuna bi̇r daha asla para yatirmayacağim verdi̇ği̇m paralara yazik N/A dostlar ki̇mse yardimci olmuyor emekleri̇mi̇ze yazik

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Haziran 2020
  20. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Bundan mütevellit bizim herhangi bir işlem yapabilmemiz söz konusu değildir.

İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş