Forum Etkinlikleri Sorular

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve GÖÇEBE tarafından 3 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -ALABORA-

-ALABORA- User

gelişmiş lf4 günü bugun ama saat kacta başlayacak ?

birde gelişmiş lf4 gününde
    Epsilon kapısımı yoksa/lambda kapısımı daha avantajlı olur yapmak
    biri 99 diyeri 45 parca ?

Son düzenlenen: 14 Haziran 2020
  2. Titan.

Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

Merhabalar,

Geliştirilmiş LF-4 Günü gün boyunca aktiftir ilgili linkten konuyu incelerseniz kendiniz karar vermeniz daha doğru olacaktır. Benim şahsi tavsiyem lambda kapısıdır. 45 parça olması size çok güven bir avantaj sağlayacaktır. Epsilon kapısı Örnek veriyorum 2000 enerji ile açılıyorsa lambda kapısı 1000 enerjiye açılacağı için 2 kapı yapıp şansınızı çoğaltmanız daha doğru olacaktır.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Ağustos 2020
  3. hıtacın kucuklerınden kutular duşuruyorum kutuları aldım halde harf vermıyor bana hıc sadece A harfı var hıc harf atmıyor bana neden acaba.buyuk gemıyı kestım o kapsul bıraktı donuşturdum onda sorun yok.

4. pvp de veriyor oda bazen iki harfi aynısı veriyor peşpeşe mesela 'T' harfini 2 kere ardı ardına verdi.böle olunca da haliyle kapsülü tamamlamak zor.normal maplerde de çok seyrek veriyorbelki 15-20 kutuda 1 harf.bence bilerek yaptılar böle.siz bunlar hakkında ne düşüneceğinizi iyi bilirsiniz sanırım :D

Sayfayı Paylaş