Forum hakkında

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve αѕтєяιχ tarafından 7 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Herkese kolay gelsin ;

Yeni gelen guncellemeler ile birlikte forum şikayetlerle doldu. Sep bugu olanlar ilk gorevin lazer beslemesine yandi . Mimesizle 1 yetenek acip his hasar almadan dusman kesenler veya guclu yaratiklari (ozellikle yeni geleni) kesenler güncelleme ile foruma damladi.

Kusura bakmayin ama bu bir oyun ve durmadan guncellenmesi gerekiyor. Yeni gorevler yeni gemiler silahlar gelmek zorunda . Aksi taktirde oyun stabile baglayacak ve bir sure sonra oynanmiyacak . Begenmeyen oynamaz bu kadar basit.

Oyunda bir seyi begenmeye bilirsiniz. Foruma buyuk ihtimal ayni konuyu acmis baska bir arkadas vardir. Gelir onun konusunu bulur desteklersiniz. Foruma giriyoruz ayni konudan 99 adet acilmis.

Cok mu berbat oyun ? Birak oynama kardesim bu kadar basit.

;)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Aralık 2018
    guneslenenyarasa bunu beğendi.
  2. -Star-

-Star- User

Promerium besleme görevine seprom bugu yapıp şikayet edenler elbet vardır ama herkesi bu kefeye koymak yanlış olur.Benim 700.000 kadar seprom beslemem var şuan bitsin diye seprom atmıyorum.Sepromum bittikten sonra görevlere devam edeceğim,görevin bu halde gelmesinden ben de şikayetçiyim.Seprom bugunun önüne geçilmek için yapıldıysa çok saçma olmuş diyebilirim,günlük seprom üretiminden yola çıkılarak daha iyi bir çözüm öne sürülebilirdi.

Onun dışında yazdıklarınıza katılıyorum.Burada "Hangi gemiyi birleştireyim?" şeklinde açılan konularda ben de dahil olmak üzere diğer forum kullanıcıları Mimesis gemisine dengelenme geleceğini kesin bir dil ile belirttik.Daha doğrusu oyunun dinamiklerini bu şekilde bozan bir geminin dengeleneceğini düşünmek gerekirdi diye söylemem gerek.E tabi bu dengelemenin sunucu birleşmelerinden sonra olacağı da aşikardı,o zamana kadar risk alan aldı,birleştiren birleştirdi,kazanan kazanacağını kazandı :) Lazer konusunda da aynı konu geçerli oyun bu,eskiden LF-3 için günlerimizi verirdik,sonra LF-4 çıktı LF-3'ler rafa kalktı,sonra yeni LF-4'ler çıktı LF-4'ler rafa kalkıyor yavaş yavaş ve bu durum böyle devam edecek bu oyun piyasada olduğu sürece.Aylar sonra da olsa yıllar sonra da olsa hep daha iyisi çıkacak,sonuçta Bigpoint'in kâr amacı güden bir şirket olduğunu unutmamak gerek.Herkes son raddeye ulaştığında para kazanacakları tek şey VIP üyelik satışı,peki BP buna izin verir mi?Vermez.Sonuca gelecek olursak,bunun bir oyun olduğunu ve önem arzeden işlerimizi yoluna koyduktan sonra kalan vaktimizde oyun oynamayı bilmek gerekir diye düşünüyorum :) Tabii herkesin görüşü kendine...

3. Merhaba,

Konunuzu 'Konuşmacı Köşesi ' bölümüne taşımış bulunmaktayım.
    Arkadaşlarımızla beraber fikirlerinizi bu bölüm altında belirtebilirsiniz.
    Güncelleme sonrası oyun içinde bir bölünme var bunu görmekteyiz.
    En son gelen dengeleme ve güncelleme üzerinde değişiklik olmayacaktır.
    Önümüzdeki zamanlar ne gösterir bilemeyiz.

İyi forumlar dilerim.

4. atalay7689

atalay7689 User

oyun sorunları bitmez arkadas bitmezz ilk cıktıgı zmanlarda süper bir oyundu darkorbit nedense oyun sorunları her gücellemeden sonra dahada beter hale geldi ( beter modumu andım :D :) şimidi oyunu bırak git diyorsun bu iş bukdar basit değil bu oyun sigara gibi bagımlılık hale getirmişdir bazı arkadasları bu yönde düşüncem neyse üstüne birde servar birleşmesi yapıldı hepten donmalar kasmalar coğaldı oyunda 2019 yılına girdik hala donmalarla kasmalarla cebeleşiyoruz biz oyuncular olarak diğer arkadaslarda fikirlerini düşüncelerini paylaşırlarsa sevinirim bakalım kim nediycek