Geri bildirim Forum içi link paylaşımı Hkda

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 21 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Forum kurallarında belirttiği gibi bigpoint oyunları dışında link paylaşımı yasak ama ne hikmetse forum içi link paylaşıyoruz yine yasak deniyor.

Ben bu durumu support paylaştım bizim yapabileceğimiz bir şey yok dedi.Sanırım buradan konu açarak ilgili birime yönlendirmek gerekiyor.

Alman forumlarında gezerseniz site içi link paylaşımının yasak olmadığını görürsünüz.Alman forumunda genel konulara bakın.Şimdi link paylaşımı yapacağım yine yasak diyeceksiniz.

Bu konunun dikkate alınmasını istiyorum.

2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Siz iyi niyetle link veriyor olabilirsiniz ancak bir başkası oyun içi bir konunun başlığında kötü amaçlı bir siteye link köprüleyebiliyor. Daha önce bunun gibi bir durum olduğu için TR ekibi olarak forum içinde link paylaşımına izin verilmiyor.

İyi forumlar.

3. Fakat köprüleme değil sadece link paylaşımı olsun zaten link paylaşımında belli oluyor başka bir siteye yönlendirme söz konusu olamaz.

4. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Link verilip altına kötü amaçlı bir site verilebilir.

Bu konu hakkında ekip ile konuşacağız. Uygun bir yol bulursak forumdan üyelerin link paylaşmasına izin verilir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ekim 2018
  5. Teşekkürler.

Konu kilitlenebilir.

VALEYARD bunu beğendi.
  6. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

..-AKDENİZ-.. bunu beğendi.
Konu Durumu: